Filli boya yeni dış cephe renk kartelası 2020 2021

Filli boya dış cephe renk kartelası, filli boya dış cephe renkleri, en güzel dış cephe renk kartelası, filli boya dış cephe renk kodları,

Filli boya renk tonları isim ile değil renk kodları ile adlandırılmıştır. Filli boyanın 4 adet dış cephe boyayı ve bu boyaların özelliklerini sizler için özetleyelim.

MURESKO SİLAKSİL SİLİKONLU DIŞ CEPHE BOYASI : Özel formülasyonu sayesinde iyi bir dış cephe boyasından beklenen tüm özelliklere sahip olmakla birlikte dış yüzeyde bulunan çatlama, kabarma ve dökülmelere karşı üstün direnç gösterir. Yüzeyde mükemmel yayılma kabiliyeti sayesinde üstün bir kapatma gücüne sahiptir.

MURESKO SİLAKRİL SİLİKONLU GRENLİ DIŞ CEPHE KAPLAMASI: Yenilenen deseni ile yüksek dayanım, silikon teknolojisi ile daha az ıslanan ve daha hızlı kuruyan yüzeyler, güneş ışınlarına karşı oluşan renk solmalarına karşı dirençli bir boyadır.

BETAKRİL DIŞ CEPHE BOYASI: Filli boyanın bu dış cephe boyası atmosfer koşullarına, kirliliğe sürtünme ve darbelere dayanıklılığı ile çabuk yayılma özelliği ile kolay uygulama,

BETAKRİL GRENLİ DIŞ CEPHE KAPLAMASI: Filli boyanın rulo ve sarfiyat değişikliği ile elde edilen farklı desenleri ile üstün dayanıklığı ile sağlam bir yüzey ve UV ışınlarına dayanıklı bir dış cephe sağlar.

FİİLİ BOYA DIŞ CEPHE RENK KARTELASI

RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Boya Renkleri 2020 2021 başlıklı makalemizde 2021 yatak odası renkleri, yatak odası boya dekorasyonu ve yatak odası boya renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir