Filli Boya Renk Kartelasında En Fazla Tercih Edilen Renkler

Filli boya ile boyanmış evler, filli boya ile boyanmış duvarlar, filli boya ile boyanmış evler, 2015 moda iç cephe renk kartelası

Kış günlerini yaşadığımız bu günlerde Filli Boya’ya ait renk kartelasında en fazla tercih edilen boya renklerini sizler için araştırdık. Yaptığımız araştırmaya göre bu renk kartelasında en fazla tercih edilen renkler fildişi, kum taşı, kese kağıdı, gül pembe, buz beyazı ve lavanta renkleri başı çekiyor. Arkasından diğer renkler geliyor.

Havaların yağmurlu ve kapalı olmasından dolayı sizler açık tonlardaki boyaları tercih edebilirsiniz. Çünkü yağışlı ve kapalı  havalar insanları karamsarlığa iter. Bunun için açık tonlardaki boyalar sizleri daha olumlu ve pozitif düşünmeye sevk eder.

Sizler için seçtiğimiz boyaların duvarda nasıl durduğunu görmek için aşağıda hazırlamış olduğumuz renk kartelasına ve görsellere bakabilirsiniz.

filli-boya-moda-renkler

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Boya Renkleri 2020 2021 başlıklı makalemizde 2021 yatak odası renkleri, yatak odası boya dekorasyonu ve yatak odası boya renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir