Filli Boya Maya Rengi ile Harika Dekorasyon Önerileri

6541

Uzun bir aradan sonra tekrardan dekorsaati.com ekibi olarak siz değerli takipçilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Son zamanlarda yaşadığımız virüs süreci dolayısıyla halk olarak hepimiz çok gerildik. Zor süreçlerden geçtik. Bu konu ile ilgili herkesin önlem almasını temenni ediyoruz. Sağlığınız için evde kalın ve maske takın . . .

Bu süreçte temizlik konusuna dikkat etmemiz gerekiyor. Bu işe de ilk olarak evlerden başlamamız gerek. Evi dezenfekte edip güzel bir boya badanadan da geçirmenizi öneririz. Hem bu sayede evde değişiklik ve haliyle yenilik yapmış oluruz. Duvar renginizi belirleme de sizlere yardımcı olmak isteriz. Son zamanlarda en çok tutulan renklerden biri de maya rengi olarak karşımıza çıkıyor.

Toprak rengi grubuna giren maya rengi açık bir ton ile duvarda sırıtmaz ve her renk ile kombin edebilme özelliğine sahiptir. Renk seçimi yaparken dikkat edeceğiniz en önemli unsurlar mobilya ve aksesuar ile uyum sağlamasıdır. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz örnek tasarımlara bir göz atalım. Sizler de bu örnek modellerden yola çıkarak kombin yapabilir veya halihazırda olan mobilyalarınız için maya rengi duvar boyasını tercih edebilirsiniz . . .

FİLLİ BOYA MAYA RENGİ DUVAR BOYASI

ÖRNEK RESİMLERİ

Bir önceki yazımız olan 2020 Filli boya dış cephe renk kartelası başlıklı makalemizde 2020 Filli boya dış cephe renk kartelası, dış cephe boya renkleri ve dış cephe renk kombinasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.