Farklı Yılbaşı Ev Süslemeleri

Yeni yıl artık geldi diyebiliriz. Bu sene yapılan anketler çoğunluğun yeni yılı evde karşılayacakları yönünde! Yılbaşı gecesi evde parti olsa da olmasa da, evlere yılbaşı süslemeleri yapma artık ülkemizde de adetten oldu. Cıvıl cıvıl ışıl ışıl yeni yıl evleri için farklı yılbaşı ev süslemeleri arayışında iseniz işte sizin için derlediğimiz bazı öneriler!

Yılbaşı ağaçları, ev süslemesi deyince akla ilk gelen detaydır. Canlı ağaç kullanmak çevreci düşünceler ile çok tercih edilmeyen bir uygulama olduğundan, siz de piyasada boy boy renk renk bulunan yapay çam ağaçlarından edinebilir, gönlünüzce süsleyebilirsiniz. Ancak, biz size eğer varsa evinizdeki yüksek boylu, çok dallı ev çiçeklerinizi de birer yılbaşı ağacı gibi süslemenizi tavsiye ediyoruz. Hem maliyeti düşürmek, hem de yeni yer açmadan evin mevcut hali ile süslemeye geçebilmek söz konusu olacaktır. Bir başka önerimiz ise şu şekilde; eğer siz de birçokları gibi bir kitap canavarı iseniz, evinizde çok sayıda kitap var ise, bu kitapları geniş çaplı bir daire ile başlayıp, gittikçe daralan çaplardaki daireler ile sıra sıra dizebilir, bol ışık ile çepeçevre sarabilir, oluşturduğunuz bu muhteşem ağacın büyüsüne haklı gurur ile kapılıp gidebilirsiniz.

Yılbaşı süslerinde ışıltıyı görmeyi isteriz. Bu nedenle CD gibi, gazoz kapakları gibi, renkli şişeler gibi malzemeleri atmayın, onlardan el yapımı yeni yıl süsleri yapın. Kendinde ışıltı ve renk olmayanlar için ise siz pırıltılı kağıtlar ile kaplama yapabilir, birbirinden şık ve şirin süsler yapabilirsiniz. Asması kolay, görselliği çok olan top şeklindeki süslemeleri her boyda tasarlamak mümkündür. Top şeklindeki süslemelerinizi tek renk yapabileceğiniz gibi farklı renk ve desenleri bir araya getirerek de tasarlayabilirsiniz.

FARKLI YILBAŞI SÜSLEMELERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2020 Kız Çocuk Odası Boya Renkleri başlıklı makalemizde 2020 Kız çocuk odası renk kombinasyonu, çocuk odasına kullanılacak boya renkleri ve en güzel kız çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir