Farklı Dekorasyonlara Sahip Yatak Odası Modelleri 2015

1206

Evinizin en önemli bölümlerden biri bana göre yatak odasıdır. Yatak odası size özel tek bölümdür. Yatak odasının evin diğer bölümlerinden farklı bir tasarıma sahip olması için birbirinden farklı tasarımlara sahip yatak odası modellerini incelemenizde yarar var. Yatak odasında sade renkler yerine biraz daha hareketli renk tonları ve iyi bir ışık sistemi mükemmel bir yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz.

Yatak odanızın tavan dekorasyonu da oldukça önemlidir. Yatak odanız için gizli ışıklı bir asma tavan, alçıpan asma tavan ile birlikte ahşap kullanabilir veya gergi tavan sistemi ile modern bir yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Yatak odanızın baş kısmına denk gelen duvarlarında veya baza başlığının üst tarafına birbirinden farklı niş modelleri yapabilirsiniz. Niş modelleri ile yatak odasında okuduğunuz kitaplarınız da baş ucunuzda olur. Farklı yatak odası dekorasyonlarına sahip modelleri görmek için aşağıdaki resim galerisini gezebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kız Çocuk Odası Boya Renkleri başlıklı makalemizde 2020 Kız çocuk odası renk kombinasyonu, çocuk odasına kullanılacak boya renkleri ve en güzel kız çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

farklı yatak odası modellericibinlikli yatak odası takımları 2015enguzel dekorasyonlare decorationankara farklı yatak odası takımıfarklı yatak odası takımları fiyatlarıfarklı yatak modelleri ve fiyatlarıfarklı dekorasyon modellerien yeni en güzel iğne oyasından yatak odası takımlarıbazali yataklarin bas tarafina nasil bir dekorasyon yapmaliyimharika iğne oyası yatak odası takımları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.