Farklı Bir Banyo Tasarımı (Candice Olson Banyo Tasarımı)

801

Banyo tasarımında dünya çapında ün yapmış olan Kanadalı Candice Olson özel banyo tasarımlarında birbirinden farklı modelleri ile ün yapmış olan Candice olson Toronto’a bulunan Ryerson Üniversitesi İç Mimarlık Okulundan mezun olmuş. Banyo tasarımına ihtiyacınız var ise aşağıdaki resim galerisinde bulunan herhangi bir banyo tasarımını sizler de kendi evinize uygulayabilirsiniz. Bir banyo da en önemli şey lavabo, duşakabin, musluk, klozet nereye yerleştirilir? diye bir sürü zaman ve emek harcarız, her şey acaba istediğimiz gibi olacak mı ? diye soruyoruz.

Bir banyo tasarımını yaparken ilk önce banyonuzu kullanacak olan tüketiciler için o banyoyu nasıl daha rahat hale getirebileceğinizi öğrenmeniz gerekecektir. Bunun için o işi gerçek anlamda okulunu okuyan ve bu konuda çalışma yapmış olan bir iç mimara vermenizde yarar var. Candice Olsan Banyo tasarımlarında insanların rahat etmeleri ve banyo yaparken dinlenmeleri düşünülmüş. Bütün konseptler modern tarzda hazırlanmıştır.

Candice Olson Banyo Tasarımı

Candice Olson Banyo Tasarımı

Bir önceki yazımız olan Banyo Duvar Kağıdı Modelleri 2021 başlıklı makalemizde 2021 banyo duvar kağıtları, banyo duvar kağıdı modelleri ve banyo için duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

banyo tasarımı yapözel banyo tasarımları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Yeni Moda Modüler Ofis Mobilyaları Dizaynları
Modüler Ofis Mobilya Tasarımlarını Gördünüz mü?

Modüler Ofis Mobilyaları Nedir? Önce bu sorunuzun cevabını vermek istiyoruz. Özelleştirilmiş ve ofislerinizin durumuna göre tasarımı yapılmış olan çeşitli görünümlere...

Kapat