Evde Sinema Keyfini Doyasıya Yaşayın

451

ev sinema sistemi sinema odası modelleri örnekleri ses sitemi beyaz perde projeksiyon düzenleme dizayn

sinema odası nasıl düzenlenir

Sinema hayatımızın vazgeçilmez tutkuları arasında yer alıyor. Sinema bir sanattır. Bu sanatı yapmak için uğraşan sanatçılar bunları bizler için yapıyor. Bizler de yapılan bu sanatı zevk alarak ve hakkını vererek izleriz. Film izlemek çok keyifli bir iştir. Örneğin ben haftada en az 3 tane film izlerim. Tabi bu filmleri sinemada izlemek bir başkadır.

Dev beyaz perde ile muhteşem bir ses sisteminin birleşmesiyle oluşan devasa güzellikteki filmin yerini hiçbir şey tutamaz. Ama bizlerin de sürekli sinemaya gidecek vakti olmayabilir. Bunun için de evinizde bir odayı sinema odası yapmaya ne dersiniz? Bana kalırsa çok hoş bir fikir. Eğer eviniz müsait ise evinizin bir bölümünü sinema için ayırabilirsiniz. Beyaz perde, projeksiyon ve sinema ses sitemi ile güzel bir üçlü oluşturabilirsiniz.

Ayrıca odanızın dekor bölümü içinde zevkinize göre bir tasarım uygulamanızı öneririm. Bizler dekorsaati.com olarak sizler için bir kaç örnek sinema odası ile ilgili görselleri sizler için inceledik ve sizlerin beğenisine sunmak istiyoruz. Buyurun isterseniz şimdi de hep birlikte bu örnekleri inceleyelim.

ev sinema dizaynı ev sinema sistemi ev sinema sistemleri ev sinema tasarımları evde sinema nasıl olur

Bir önceki yazımız olan Mersin-Adana Dekorasyon Firması (Yonca Dekorasyon 0544-306 72 02) başlıklı makalemizde boya ustası mersin, ev boya işleri mersin ve mersin adana dekorasyon işleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ev sinama odası kaç paraya yapılırev sinema odası dekorasyonusinema sistemleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.