Esse seramik tencere tava’da büyük İndirim (Tencere Setleri)

1074

Esse seramik tava, esse seramik sahan, esse tencere seti, esse tencere tava, esse tencere setleri hakk.

Esse seramik tencere ve tavalar kaçırılmayacak ürünler, kaçırılmayacak fırsatlar ile sizleri bekliyor. Ürünler şu an kapış kapış gidiyor. Tencere setleri büyük bir indirime girmiş durumda.Etiketin yarısına kadar düşen fiyatlar ile büyük ilgi görüyor. 190 TL lik bir ürün 94 TL ye, 400 TL lik ürün 200 TL ye 280 TL lik ürün 140 TL ile satışa sunulmakta. İlgilenenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat bu. Mutfak gereçleri olarak eksiğiniz varsa buradan tamamlayabilirsiniz. İndirimlerin yanı sıra ürünler çok kaliteli ve çok şık. Böyle bir indirim ile beraber kapış kapış gitmesi hiç de şaşılacak bir şey değil. Şimdi sizlere indirime giren ürünlerden sadece bir kaçını sunmak istiyorum. Ayrıca ürünleri orjinal sitesinden online satın almak için sizlere aşağıda link vereceğiz. Seramik tabanlı bir tencere satın aldık. 🙂 ( tabiki hanımın isteği üzerine ) Bu tencerenin en güzel özelliği pilav yaptığınızda asla dibini tutmuyor, tam biz erkeklere göre bir tencere imiş bunu sonradan anladık.

 

ESSENSO ECOTOUCH VALENCIA KISA TENCERE 26cm KIRMIZI

Fiyatı: 94.50

esse seramik tencereler

 

 

ESSENSO ECOTOUCH VALENCIA SERAMİK 3´LÜ SET KIRMIZI

Fiyatı: 199.50

esse seramik tencere çeşitleri

 

 

ESSENSO ECOTOUCH MADRID KISA TENCERE 26cm BEYAZ

 Fiyatı: 94.50

esse seramik tencere modelleri

 

ESSENSO ECOTOUCH MADRID 2’Lİ SERAMİK SET BEYAZ

Fiyatı: 139.50

esse seramik tencere setleri

 

ESSENSO ECOTOUCH VERONA 6 PARÇA SET MOR

Fiyatı: 199.50

esse seramik tencere seti

 

ESSENSO ECOTOUCH NAPOLİ SERAMİK 4´LÜ SET KIRMIZI

Fiyatı: 249.50

esse seramik tencere

 

 

Ürünleri online satın almak için BURAYA TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan İkea Mutfak Tasarımları başlıklı makalemizde ikea mutfak, ikea mutfak modelleri ve ikea mutfak örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

esse indirimli ürünleresse tencereesse seramik tava tencere mutfak rnleri ev rnler tost makinesi ay makiesse tencere takımlarıesse seramik tencereesse tencere fiyatlarıesse seramik tencere setiesse mutfak ürünleriessenso seramik tencereesse indirimli tencereler,2 thoughts on “Esse seramik tencere tava’da büyük İndirim (Tencere Setleri)

  1. Admin

   Sayın Ergün Yılmaz,
   ESSENSO ECOTOUCH VERONA 6 PARÇA SET MOR tencere tava setinin fiyatı bayramdan önce % 50 ye yakın bir iskonto ile satışa sunulmuş olup, şu anda esse seramik internet satış stoklarında tükendiği belirtilmiştir ve Tencere setinin şu anki fiyatı 299 TL iskontosuz fiyatı ile satış yapılmaktadır. Bu ürün ile ilgili kampanya yapıldığı, fiyatlarının düşmesi ile tarafınıza ayrıca mail atabiliriz. Ürünü aşağıda verdiğim linkten bulabilirsiniz.
   http://www.esse.com.tr/essenso_ecotouch_verona_6_parca_set_mor/ProductDetails.aspx?ProductID=31678

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.