Eski Kapınızı Kitaplık Olarak Kullanın

774

eski kapı kitaplık modelleri çeşitleri örnekleri dekorasyon fikirleri en güzel 2013

kapı kitaplık

El becerilerinize güveniyorsanız sizlerle çok güzel bir fikir paylaşabilirim. Kullanmadığınız kapınız varsa bunu çok güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Özellikle kapılarınızı değiştirdiğiniz zaman eski kapılarınızın da bir işe yarayacağını unutmazsınız artık. Eski kapınızı el beceriniz ile dekoratif bir kitaplığa çevirebiliriz. Nasıl yapmanız gerektiğini ilk bakışta bile anlarsınız. Gördüğünüz gibi kapınızın boşluk olan kısmına kapının büyüklüğüne göre gerekli aralıklarla raf ekliyoruz. Kapıyı da koyacağınız bölüme göre orayla uyumlu olabilecek bir renk ile boyadınız mı işiniz bitti demektir. İster kitaplarınızı ister resimlerinizi veya biblolar gibi süs aksesuarlarınızı dahi yerleştirebilirsiniz. Eminim ki nereye koyarsanız koyun ilginç ve de çok hoş bir dekorasyon olacaktır. Koyduğunuz bölüme de çok yakışacaktır. Fikir bizden yapması da size kalmış. Gerçekten çok kolay ve zahmetsiz bir iş. Evde boş vakitlerinizi değerlendirmek amacıyla da yapabilirsiniz. Özellikle emekli kişiler yapacakları bir şey olmadığı için yakınırlar. Onlar için mükemmel bir uğraş olacaktır. Bu fikri değerlendirmek isteyenlere şimdiden kolay gelsin diyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Ev Dekorasyonu (Kanal D) başlıklı makalemizde evim şahane banyo dekorasyonu, evim şahane başvuru formu ve evim şahane buşvurmak için ne gerekli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

eski kapi degerlendirmekitaplik olarak kullaninkendim yapabileceğim ec dekorasyonukapıdan kitaplıkevimsahane kapidan kitaplikevde kitaplık yapımıev kitapligi modellerieski kitaplıklar satılıkESKİ KİTAPLIKeski kapi kitaplik,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.