En Güzel Dubleks Merdiven Modelleri

2375

Dubleks merdiven modelleri, Ahşap merdiven modelleri, cam merdiven, Çelik merdiven modelleri çeşitleri renkleri

dubleks merdiven modelleri (26)

Apartman dairesinden sıkıldıysanız ve müstakil bir ev istiyorsanız. Seçeceğiniz daire de dubleks tarzı bir daire ise iki katı birbirine bağlayan merdiven dizaynı hem dairenizin duruşunu, hem de evinizin nasıl bir genişlikte kullanacağınız konusunda size yön verecektir. Dubleks daire çizerken mimar veya mühendislerin en zorlandığı yer evin iç merdivenleridir. Sebebine gelince evinizin ne kadar şık ve dekoratif görüneceğini belirleyen en önemli parçalardan bir tanesi merdivenlerdir. Merdivenleri, gelişen teknoloji ile birlikte her türlü üründen imal etmek mümkündür. Çelik merdiven, ahşah merdiven, beton merdiven, cam merdiven çeşitleri derken bu örnekleri daha da arttırmak mümkün. Evinizin aydınlığına, nasıl bir uyum sağladığına bakarak uygun olan merdiveni seçebilirsiniz. Dekorsaati.com olarak size çelik merdiveni tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda hem çelik hemde cam birlikte kullanılarak yapılan bu merdiven dubleksin iç dekorasyonuna çok yakışacaktır. Tabi dubkesiniz komple ahşaptan imal edilmiş ise tabiki bu düzeni bozmak olmaz. Ahşap merdiven çok daha güzel duracaktır.

AŞAĞIDAKİ RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN.

 

Bir önceki yazımız olan Sinem Kobalın Ev dekorasyonu başlıklı makalemizde sinem kobal, sinem kobal arda turan ve sinem kobal arda turan evi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

merdiven modelleridubleks merdivendublex merdiven modelleridublex merdivendubleks ev merdiven modelleridubleks ev merdivenleridublex ev merdiven modelleridubleks merdiven modelleri ve fiyatlarıdublex merdivenleriev merdıven modellerı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.