En Güzel Akordiyon Kapı Modelleri

2274

2013 en güzel akordeon kapı modelleri, akordiyon kapı modelleri, çeşitleri, en şık, yeni, fiyatları

akordiyon kapı modelleri (9)

Ev dekorasyonu ile ilgili programlarda sıkça görür olduk Akordiyon kapı modellerini. Kim düşünmüş ise güzel düşünmüş. Çünkü birbirinden şık ve pratik kapı modellerinin en güzel özelliği tıpkı akordiyon gibi katlanarak açılan farklı bir kapı modelidir. Evi küçük olanlar veya ofislerinin bir bölümünü dilediğinde açıp kapatılabilen bir sistem arayanlar için mükemel bir sonuç alabilecekleri farklı bir sistem ahşap, pvc ve alüminyum dan yapılan bu kapı modellerinden oluşan güzel görselleri dekorsaati.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Akordiyon kapı modellerinin fiyatları metretül üzerinden hesaplanır metresi 30-35 tl civarında olup standart 90×2000 akordiyon kapı fiyatı 200-250 tl arasında satılmaktadır.Kapıları görmek veya satın almak isterseniz Koçtaş’ ta bulabilirsiniz.

Şimdi de bu farklı modelleri hep birlikte inceleyelim.

 

Bir önceki yazımız olan Dubleks Evler İçin Dekoratif Merdivenler başlıklı makalemizde dubleks ev merdiven, dubleks ev merdivenleri ve dubleks evler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

akordiyon kapı modelleriakordiyon kapı modelleri ve fiyatlarıakordiyon kapakordiyon kapi fiyatlariakordiyon kapı koçtaşakordeon kapı modellerikoctas akordiyon kapiakordiyon kapı fiyatları koçtaşen güzel kapı modelleriakordeon kapı,3 thoughts on “En Güzel Akordiyon Kapı Modelleri

  1. Yusuf Saat Yazar

   Sayın Erol Gümüş,
   Dekorsaati.com sitemiz herhangi bir ürün satışı yapmamaktadır. Tanıtımını yaptığımız akordion kapıları koçtaş’ta bulabilirsiniz. Saygılarımızla.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.