Efsane Halı ile Baharı Karşılayın

740

Efsane halı modelleri, 2013 efsane halı modelleri, en güzel halı modelleri, en şık halı modelleri, 2013 halı modelleri

25032013043135

Havaların ısınması ile birlikte kışlık halıların kaldırılıp, güzel bir bahar temizlğinden sonra yazlık halıların yere serilmesi ile birlikte, ev dekorunu yenilemek için yeni halı almak isteyenlere, efsanelere konu olabilecek güzellikte üretilen efsane halıları görünce ev hanımlarının ne kadar haklı olduğunun bir kez daha farkına varıyoruz. 1970 yılında 2 tane halı tezgahı ile işe başlayan Erdemoğlu ailesi bugün Gaziantep, İstanbul ve Rusya da bulunan fabrikaları ile 15 şirketi bünyesinde barındıran büyük bir holding haline gelen firmanın ürettiği Efsane halı modellerinden oluşan farklı desen ve kalitede bir çok halı bulunmaktadır.  Bu güzel halı modellerinden oluşan katalogtan dekorsaati.com ekibi olarak seçtiğimiz birbirinden güzel halı modellerini sizler için seçtik. Hep birlikte incelemeye ne dersiniz ?

Bir önceki yazımız olan Mutfaklar İçin Halı Modelleri başlıklı makalemizde modern mutfak halıları, mutfak halı çeşitleri ve mutfak halıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

packworld halıefsane 9000 packworld halıparis halımerinos efsane halı kataloğuistanbul desenli halıefsane mutfak halısıefsane halıtüm modelleriEFSANE HALI 7536efsane çek yat modellerpierre cardin halı genç odası,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.