DYO KIŞLIK BOYA RENK SEÇENEKLERİ

760

Dyo kışlık boya renkleri, dyo renk seçenekleri, dyo iç cephe renk kartelası, dyo kışlık iç cephe boya renkleri, Kışın tercih edilecek boya renkleri

Evinizin iç dekorasyonunu yaparken en fazla dikkat edeceğiniz işlerden biri iç cephe boyalardan birisi ile evinizin içini renklendirmeniz. Evinizi boyarken nasıl bir renk seçmeli, evi ne zaman boyamalı diye soracak olursanız sizlere tavsiyemiz eve taşınmadan önce ve mobilyalarınıza, perdelerinize uygun olan boya rengini birbiri ile kombinleyerek uygulayabilirsiniz. Sizlere diğer tavsiyemiz her odayı farklı bir renge boyayarak göz zevkinizi arttırın. Evinizi hangi renge boyayacağınıza karar veremediyseniz aşağıdaki bölümden siz sorun Dekor Saati ekibinden renk uzmanlarımız cevap versin.

Salon için genellikle pastel boyalar tercih edilmeli, salonunuz büyük ise biraz koyu renkleri tercih edebilirsiniz ama küçük bir salona sahip iseniz kesinlikle açık tonlarda renkleri tercih etmelisiniz.

Yatak odası için mor veya pembenin açık veya koyu tonlarını tercih edebilirsiniz.

Oturma odası için Sarı ve Turuncunun tonlarını tercih etmelisiniz. Bu tür renkler güneşi temsil eder ve evinizin enerjisini yükseltir. Bu renkleri uyguladıktan sonra oturma grubunuza ilave renkli yastıklar tercih ederek kombin oluşturabilirsiniz. Mutfaklarda mavi veya sarının açık tonları tercih edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Boya Renkleri Duvar Dekorasyonu 2020 başlıklı makalemizde 2020 duvar renkleri, 2021 duvar renkleri ve en güzel duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

dyo boya renkleriboya renk seçenekleridyo renk seçenekleriev boyası seçenekleridyo sarı tonlarıiç cephe boya seçenekleridyo boya açık tonlardyo 2016 cakil tasi rengi kod numarasiduvar boyası secenekleri dyodekoratif boya seçenekleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.