Duvar Niş Modelleri 2014

911

niş modelleri, salon niş modelleri, niş modelleri salon, niş örnekleri, niş modeli, duvarda niş modelleri, duvar niş örnekleri, niş mobilya, mobilya niş

Niş ne demektir? Tam olarak ne olduğu hakkında fikri olmayanlar için kısa bir açıklama yapalım. Niş duvarlara istediğiniz boyut ve ölçülerde açabileceğiniz oyuklara niş denir. Aslında köken olarak fransızlardan gelmiş olsa da bizlerin de hayatının bir parçası olmuş durumda. Tasarlanan evlerin çoğunda niş modellerinden güzel bir örnek görmek mümkün.

Güzel bir şekilde açılmış oyukları istediğiniz aksesuarlar ile şekillendirebilirsiniz. Niş modelleri her alanda kullanılabilir. Salon, oturma odası, mutfak hatta banyolarda bile kullanılabilir. Niş modellerini bu tür alanlarda neden kullanırız? Bir de bu yönden inceleyelim.

Öncelikle salon ve oturma odası için kullanacağımız niş modelleri hem güzel bir görüntü versin hem de şık aksesuarlar ile şekillendirmek için kullanabiliriz. Banyolarda da herhangi bir banyo malzemesini bu alana yerleştirebiliriz. Mutfaklarda ise tahmin edeceğiniz gibi tabak, çanak gibi mutfak araç gereçlerini bu alana yerleştirmek mümkün.

Sizler de niş modeli yaptırmak isterseniz sizler için dekorsaati.com olarak birbirinden güzel, farklı ve şık niş modellerini araştırdık. İnanın aralarından seçim yapmakta çok zorlanacaksınız. Hepsi birbirinden güzel tasarımları ile şekillenmiş. Buyurun isterseniz bu şık tasarımları hep birlikte gözden geçirelim.

EN GÜZEL NİŞ MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2022 Filli Boya Renk Kombinasyonları (Renk Kartelası) başlıklı makalemizde 2020 Filli boya renk kombinasyonları, birbiri ile uyumlu renkler ve en güzel duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ni modelleri 2014mutfak niş modelleriniş duvar örneklerioturma odası niş modelleriduvar ni modelleribanyo nişlerideğişik duvar nişleriduvar niş modelleri dekorguruyenimodel nis alçıanlaren süper niş modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.