Duvar Köşeleriniz İçin Ahşap Çerçeveler

486

duvar köşeleri için ahşap çerçeveler modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları fiyatları 2013

256_buyuk_zoom

Resim çerçeveleri genelde düz duvarlara asılır veya bir eşya üzerine konur. Daha önce köşelere asılan çerçeveler gördünüz mü? Eğer cevabınız hayır ise dekorsaati.com olarak en güzel ahşap çerçeve modellerini sizler için inceledik. Duvar köşeleri için genelde bir şey yapılmaz. Çok kör noktalar olduğu için köşe ve çevresi boş bırakılır. Hiç bir uygulama yapılmaz.

Bizler de bu anlayışa son vererek ahşap çerçeve modellerini sizlere sunmak istedik. İlk resmimiz olan 12 li çerçeve modeli ahşaptan yapılmış olup 12 tane resim alabiliyor. Fiyat olarak ise 250 TL ile satışa sunuluyor. Ürünün ismi ise umbra empire ahşap resim çerçevesi olarak geçiyor. Siteye gidip ürünü almak isterseniz sitenin linkini aşağıda sizler için verdik. İsterseniz linke tılkayarak siteye gidebilirsiniz.

ahşap çerçece modelleri

ahşap çerçece modelleri

duvar köşesi için ahşap çerçeveler

 

Özellikleri

6 x 8
9 x 8
9 x 10
10 x 15 cm

 

Ürünü Almak İçin Lütfen Buraya Tıklayın

Bir önceki yazımız olan Mirror Fabbrica Dekoratif Ayna Modelleri başlıklı makalemizde 2014 ayna modelleri, dekoratif ayna modelleri ve fişyatları ve Dekoratıf Ayna Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ahşap çerçeve modelleriköşeli çerçevecercevelerle dekorasyonduvar köşeleRİKÖŞE DUVAR ÇERÇEVE KOMBİNASYONahşap duvar çerçeveleriугловая фоторамкаahşap cercifelerahşap çerçeveleri çeşitleriAHŞAP ÇERÇEVE AYNA,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yumurtalarınızın Nasıl Olacağına Siz Karar Verin!

kuechenprofi yumurta rehberi makinesi makinası modelleri çeşitleri fiyatları 2013 Yumurta pişirdiğimiz zaman genelde istenilen kıvamı tutturamayız. Bazen de tam olarak...

Kapat