Deniz Kabuğundan Dekoratif Süslemeler

deniz kabuğu süslemeleri örnekleri resimleri modelleri çeşitleri nasıl yapılır modern dekoratif 2013 2014

deniz kabuğundan dekoratif süslemeler
deniz kabuğundan dekoratif süslemeler

Deniz kabuğunun nasıl bir şey olduğunu herkes bilir herhalde. Daha doğrusu sade halini kastediyorum. Sade hali dedim çünkü bunun bir de işlenmiş hali var. Yani deniz kabuklarını bir araya getirerek ilginç ama bir o kadar da dekoratif aksesuarlar ve süsler yapılıyor. Gerçekten de ilk halini düşünecek olursak çok şık ve güzel bir görünüme bürünüyor. Evlerinizin bir köşesinde çok güzel duracağına inanıyorum.

Ev için dışarıda para verip alacağınız aksesuarlar yerine evde kendiniz yaparsanız hem kar edersiniz hem de bunu ben yaptım diyerek övünebilirsiniz. Ne gibi süsler yapacağınıza dair bir fikriniz yoksa bizler dekorsaati.com olarak sizler için birbirinden güzel aksesuar örneklerini sizler için inceledik. Buyurun iterseniz sizler için incelemiş olduğumuz birbirinden güzel modelleri hep birlikte gözden geçirelim.

 

                         DENİZ KABUĞUNDAN DEKORATİF SÜSLEMELER İLE İLGİLİ GALERİ BÖLÜMÜ

Resimleri büyütmek için resmin üzerine tıklayın . . .

Bir önceki yazımız olan Çatal İle Nasıl Dekorasyonlar Yapılabilir? başlıklı makalemizde çatal ile askılık yapımı, çatal ile dekorasyon ve çatal ile fiyonk yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir