Dekoratif Kapı Süsleri

1392

dekoratif kapı süsleri modelleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel nasıl yapılır malzemeleri

el işi kapı süsü

Hatırlıyorum da ilk okuldayken el işi derslerinde böyle ve buna benzer süsler yapardık. Tabi o zamanlar ince ağaç dallarından yuvarlak bir şekilde kıvırırdık. Aralarına cansız yani yapay çiçekler yerleştirirdik. Gerçekten çok dekoratif ve şık bir süs olurdu. Evde kendi çabaları ile yapmak isteyenler için  güzel bir fikir olacağını düşünerek bu güzel anımı sizlerle paylaştım. İsterseniz yuvarlak çember türü malzemelerden de kendi isteğinize ve zevkinize göre çok güzel kapı süsleri tasarlayabilirsiniz. Kapınızın ön tarafı ve ya arka tarafı için çok güzel kapı süsleri düzenleyebilirsiniz. Pek zor bir uğraş değildir. Fazla zamanınızı da almaz. Evde can sıkıntısını gidermek için de çok güzel bir fikir olabilir. Nasıl bir model yapacağınıza dair aklınızda henüz bir fikir yoksa dert etmeyin. Dekorsaati.com olarak birbirinden güzel örnekleri sizler için inceledik. Hangisi veya hangileri hoşunuza giderse o örneği seçin ve siz de bir an önce başlayın. Buyurun isterseniz şimdi de sizler için incelemiş olduğumuz en güzel kapı süslerini hep birlikte inceleyelim.

DEKORATİF KAPI SÜSLERİ İLE İLGİLİ GALERİ

Bir önceki yazımız olan Şık Tasarımları İle 2013 Abajur Modelleri başlıklı makalemizde 2013 abajur modelleri, abajur ve abajur modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kapı süsleri nasıl yapılırkapı süsleri modellerikapı süsü nasıl yapılır anlatımlıevde kapı süsü nasıl yapılırdekoratif kapı süslerikapı süsleri örneklerikapı süsü nasıl yapılırdekoratif süsleren güzel kapı süslerikapı süslemeleri nasıl yapılır,2 thoughts on “Dekoratif Kapı Süsleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.