Dekorasyon fikri isteyen var mı ?

Dekorasyon Fikri nasıl verilir nasıl oluşur ?

Özellikle yabancı ülkelerde yaşayan halk, bağzı konularda inanılmaz derecede bilgilidir. Örneğin ABD ‘de yaşayan her vatandaş bir boks karşılaşmasındaki kuralları bilir. Hemde en az hakemler kadar. Bunda o ülkenin kültürü kadar spor dalına gösterdiği önemde ortaya çıkar. Yada futbolun beşiği sayılan İngiltere’de her kesim, kadınlı ve erkekli olarak tüm futbol kurallarını rahatlıkla bilir ve yorumlar.

İş dekorasyon fikirleri ne  gelince biz Türk’ler her türlü olayı biliriz. Amma uygulamaya geldiğinde kılımız yerinden kıpırdamaz. Bozuk elektrik pirizleri, her yerden sarkan kablolar… alır başını gider. Bayan olarak anlamayanların yanında, erkek olarak ta mizgin mizgin oturmalar… Hep kalır bu işler yani. Şimdi sizler için özellikle kabloları gizlemek adına yapacağınız işlemler, yada balkon için, şark köşesi cam balkon uygulaması konularını  incelemenizi tavsiye ediyorum.

Cam Balkon Uygulaması
Cam Balkon Uygulaması

Emin olun bu işlemleri kolaylıkla kendiniz yapabileceksiniz. Dekor.Org sitesi üzerinden yemek odası ve eviniz için diğer bölümleri için hatrısayılır firmalar tarafından üretilmiş tüm uygulamalara ve ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün. Hepinizi buradaki fikirleri görmeniz ve uygulamanız adına, DEKOR.ORG sitesine davet ediyoruz.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2013 Balkon Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2013 balkon dekorasyonu, balkon dekarosyon fikirleri ve balkon mobilyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir