Değişik ve Modern Klozet Kapakları

1113

Artık klozet kapakları da yenilendi. Her aksesuar ve her mobilya ürünü gibi klozet kapakları da çok sevimli ve bir o kadar da değişik tasarımları ortaya çıktı. Her zevke göre modelleri bulabilmeniz mümkün. Müzik ile ilgisi olanlar ve sevenler için piyano, gitar gibi tasarımları bulabilmek mümkün. Bunun yanında havuz görünümündeki klozet kapağını da görmeden geçmemek lazım.

Gerçekten bütün tasarımlar yıla damgasına vuracak şekilde tasarlanmış. Sizlerin de ilgisini çekeceğini düşünerek dekorsaati.com ekibi olarak en güzel klozet kapaklarını sizler için inceledik ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Buyurun isterseniz şimdi de resim galerimizi gözden geçirelim.

2014 KLOZET KAPAKLARI RESİM GALERİSİ

 

Bir önceki yazımız olan Banyo Duvar Kağıdı Modelleri 2021 başlıklı makalemizde 2021 banyo duvar kağıtları, banyo duvar kağıdı modelleri ve banyo için duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

enguzelklozet kapaklari2014 klozet kapakları degisikdeğişik klozetlerklozet görselleriklozet kapagi koctasdeğişik klozet kapak sifon vektörlerideğişik klozet kapaklarıklozet kapaklarıklozet kapakları dekorlu,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.