Çok Şık Ahşap Panjur Modelleri

867

çok şık panjur modelleri ahşap çeşitleri örnekleri tasarımları resimleri en güzel yeni sezon 2013 

panjur tasarımları

Yeni evlerde pek sık rastlanmaz panjurlara. Eskiye gömülüp gitmiştir. Artık yeni modeller de pima pen tarzı pencereler kullanılıyor. Bazen yürürken eski evlerde hala şıklığını koruyan panjur modellerine rastlıyorum. Gerçekten bir eve çok yakıştırıyorum. Eski türk filmlerinde duyardık sürekli pembe panjurlu bir evimiz olacak diye. O zamanlar bilmezdim tabi panjurun ne demek olduğunu. Baca filan zannederdim 🙂 Çocukluk işte. Şimdi ise yepyeni panjurlar çıktı. En güzel modelleri günümüzde görmek mümkün. Ama kimse panjur modellerine eskisi kadar ilgili değil. Yeni modeller çıktıkça onlara yönelmeye başladı. Oysa ki yeni sezon panjur modelleri ile süslenen evler ne kadar da şık olur kim bilir. Bunun nasıl olacağını öğrenmek için sizler için en güzel tasarlanmış panjur modellerini evlerde duruşunu göstermek istiyorum. Sizlerinde beğeneceğini umuyorum. Şimdi sizler için incelediğimiz modelleri görmek ister misiniz? Cevabınız evetse buyurun hep birlikte en güzel panjur modellerine bir göz atalım.

Bir önceki yazımız olan İstikbal Raylı Dolaplar ile Hayatı Pratikleştirin başlıklı makalemizde 2013 istikbal raylı dolap modelleri, en güzel raylı dolap modelleri ve istikbal raylı dolap hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ahşap panjur modelleritahta panjurpanjur örneklerieski ahşap panjurpanjur modelleri evleriahşap panjur eskiyeni panjur modelleriAHŞAP PANJUR KAPI MODELLERİahşap panjur imaltını görmek istiyorumahşap pancur,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.