Bu Sehpa Süslerine Bayılacaksınız

782

Ev dekorasyonunuzu yaparken salon dekorasyonu ve oturma dekorasyonunda kullandığınız masa ve sehpalarınızın üzerine dekorasyonunuzu tamamlayacak olan küçük aksesuarları kullanabilirsiniz. Bu küçük aksesuarlar salon dekorasyonunuzun eşyalarını tamamlayıcı özellikte olmalı. Kullanacağınız aksesuarların renkleri eşyalarınızla uyum içerisinde olmalı. Klasik bir dekorasyonda kullanacağınız aksesuar modern tarzda olmamalı.

Ev aksesuarlarınızı seçerken sizleri yansıtacak aksesuarları seçerseniz dekorasyonunuzun bir parçası olduğu kadar sizin de bir parçanız evin içerisinde yer almış olur. Gezdiğiniz şehirlerdeki tarihi eserleri veya o şehri tanıtan küçük aksesuarları sevdiğiniz insan ile birlikte alırsanız gezdiğiniz o şehirlerden de birer parçayı evinize taşımış olursunuz. O küçük aksesuara baktıkça da gezdiğiniz şehirdeki anılarınız canlanmış olur. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz en güzel sehpa süsleri resim galerisini hep birlikte gözden geçirelim.

MODERN SEHPA SÜSLERİ RESİM GALERİSİ

 

Bir önceki yazımız olan En Yeni Çalışma Odası Dekorasyonları başlıklı makalemizde 2014 çalışma odaları, çalışma odası fikirleri ve çalışma odası fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

sehpa üstü süsleribrahim tatlısesin hayatısalon sehpa süsleripaşabahçe sehpa süsleriorta sehpa üstü aksesuarlarısehpa üstü aksesuarsIk sehpa suslerizigon sehpa üstü aksesuarlarısahpa süsüsehpa üstü aksesuarları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon bahçe şemsiyesi yedek parça Modelleri
En Şık Bahçe Şemsiyeleri

Yaz ayları geldi çattı. Bununla birlikte haliyle sıcaklarda epeyi etkisini gösterdi. İnsanlar artık serinlemenin yollarını aradı. Yani artık o sıcakta...

Kapat