Brosso Katlı Cam Sehpa ile Misafirlerinizi Kıskandırın.

1120

Çok şık katlı cam sehpa, Ördek heykelli cam sehpa, cam sehpa örnekleri,

Bugün sizlere çok ilginç bulduğumuz bir cam sehpayı tanıtmak istiyoruz. İlk gördüğümüzde hemen dikkatimizi çekti ve sizin de evinizde olmasını isteyeceğiniz güzel ve şık bir dekor malzemesialmak iseyeceğinizi düşünerek sizlere bu cam sehpa hakkında bilgi vermek istiyoruz. Salonlarımıza sadelikten uzak, hatta biraz abartıya kaçacak ürünler alırız dosta düşmana inat. Sebebine gelince evin bu bölümünü fazla kullanmayız ama ( Hani derler ya bayramdan bayrama) değer verdiğimiz dostlarımızı veya evimize gelen misafirlerimizi ağırlayacağımız zaman salonumuzda ağırlarız. Burada çok özenle döşediğimiz koltukların yanına bu sehpanın yakışacağını düşünüyoruz. Bu güzel ve şık sehpa olan  Brosso katlı cam sephayı görünce bize hak vereceksiniz. Dekorsaati.com ziyaretçileri için incelediğimiz bu sehpanın görsellerini de sizlerle paylaşıyoruz.

BROSSO KATLI CAM SEHPA (İNDİRİMLİ FİYATI: 1,697 TL)

GÜMÜŞ RENKTE, ALT KISMI POLYESTER ÖRDEK HEYKELLİ, 3 KATLI CAM SEHPA.

ÖLÇÜLER :     70 X 45 X 102 CM

brosso katlı cam sehpa (1) brosso katlı cam sehpa (2) brosso katlı cam sehpa (3) brosso katlı cam sehpa (4)

 

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Duvar Saati Tasarımları başlıklı makalemizde 2013 duvar saati modelleri, dekoratif duvar saatleri ve duvar saati modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

heykelli cam sehpapolyester heykelli cam sehpaheykel sehpalarheykel sehpa modelleriçift katlı cam sehpaurl:avatars mds yandex net/i?id=bae8fa720a865cba04d736f28e6064d3-4092070-images-thumbs&n=13cam katlı sehpalarcam heykelli cam sehpasıbüyük gümüş heykeli sehpaBrosso Katlı Cam Sehpa fiyati,2 thoughts on “Brosso Katlı Cam Sehpa ile Misafirlerinizi Kıskandırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.