Bohem Tarzını Yansıtan 20 Farklı Ev Dekorasyonu

Evlerinizde, yaşam alanlarınızda Bohem tarzını tercih ediyor iseniz; sizin için hazırladığımız muhteşem resim galerimizde Bohem tarzını yansıtan 20 farklı ev dekorasyonu hakkında fikir edinebilirsiniz.

Dışarıdan bakıldığında kafası karışık bir kişi tarafından tasarlanmış gibi duran, ancak tam tersine son derece bilinçli bir şekilde farklı dekorasyon tarzlarının bir araya getirilmesidir Bohem tarzı. Belki tek bir stile karar veremediğiniz için, belki birkaç stili aynı anda yaşıyor olabilmek için seçeceğiniz bu tarzın da doğal olarak bir matematiği vardır.

Bohem yaşam alanlarının olmazsa olmazı konfordur. Aranılan konforu maksimum düzeyde dizayn edebilmek için birbiri ile uyumsuz gibi duran farklı parçalara aynı alanda yer vermek mümkün olabilmektedir. Zaten bu tarz genelde rahatına düşkün olanların, kalıplara bağlı kalmaktan hoşlanmayan, modanın peşinde koşmaktan imtina eden kişilerin rağbet ettiği bir tarzdır.

Rahatlık ön planda olsa da şık bir görünüm her zaman tercih edilmek durumunda olacağından, bizim size önerimiz, hangi stilleri bir arada görmeyi arzuladığınıza en baştan karar vermek olacaktır. Bu şekilde tercih edilecek her parça son derece isabetli olabilecektir. İsabetli parça denildiğinde akla ilk gelen eşyalar doğal olarak aksesuarlar olacaktır. Bohem yaşamı sevenlerin evinde irili ufaklı, birbirinden bağımsız, çok sayıda aksesuar dikkat çekecektir. Özellikle anı olarak satın alınmış, birçok farklı kültürden izler taşıyan süs eşyaları, aksesuarlar en çok tercih edilenler arasındadır.

BOHEM TARZI EV DEKORASYONU RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2020 Kız Çocuk Odası Boya Renkleri başlıklı makalemizde 2020 Kız çocuk odası renk kombinasyonu, çocuk odasına kullanılacak boya renkleri ve en güzel kız çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir