Birbirinden Güzel Duvar Tabakları

771

en güzel duvar tabakları modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları modern şık renkli 2013 2014

dekoratif duvar tabakları

dekoratif duvar tabakları

Tabaklar günlük hayatta çok sık kullandığımız gereçlerdir. Genel olarak yemeklerde sofralarda görmeye alışkın olduğumuz tabakları şimdi de süs olarak görüyoruz. Üstelik duvara asılı bir halde. Porselen tabakların içine resim koyarak veya şık motifler ile işlenerek oluşturup duvarlara asılarak süs haline getirilebiliyor.Üstelik çok güzel bir görüntü de elde edebilirsiniz. İlk duyduğumda bana da biraz tuhaf gelmişti.

Ama gördükten sonra neden daha önce benim aklıma gelmedi diye söylenmeye başladım. Sizler de örnek görselleri inceledikten sonra konu ile ilgili bana hak vereceğinizi düşünüyorum. Daha fazla uzatmadan buyurun isterseniz dekorsaati.com olarak sizler için incelediğimiz rengarenk porselen tabak modellerini hep birlikte gözden geçirelim.

                           

                                        BİRBİRİNDEN GÜZEL DUVAR TABAKLARI İLE İLGİLİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Şık Avize Modelleri başlıklı makalemizde 2014 avize modelleri, avize modelleri ve avize modelleri 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

duvar tabaklarıduvar dekorlarıdekoratif duvar tabaklarıporselen duvar tabaklarıresimli duvar tabaklarıhepsiburada com duvar tabaklarıdekoratif tabaklarıduvara asılan tabaklardekoratif duvar tabağıduvar tabakları satış,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Şık Dar Mutfak Modelleri 2013-2014

En şık dar mutfak modelleri 2013, en şık dar mutfak modelleri 2014, dar mutfak dekorasyonu, dar mutfak düzenlemesi, dar mutfak...

Kapat