Bill Gates’in 113 Milyon Dolarlık Mükemmel Ev Dekorasyonu

494

Bill Gates’in Mükemmel Ev Dekorasyonu, Bill Gates ev dekorasyonu, Bill Gates’in malikhanesi, Bill Gates ev tasarımı, Bill Gates ev yaşamı, Bill Gates’in ev hayatı, Bill Gates’in yaşam alanı, Bill Gates’in ev dekorasyonu nasıldır, Bill Gates’in sıradışı ev dekorasyonu, Bill Gatesin 113 milyon dolarlık evi, Bill Gates’in evi ne kadara mal oldu, Bill Gates’in evi kaç yılda tamamlandı

Bill Gates

Bill Gates

William Henry Bill Gates yada en çok bilinen adı ile Bill Gates 28 Ekim 1955 tarihinde Amerika’nın Seattle şehrinde doğdu. Amerikalı iş adamı evli ve üç çocuk babasıdır. Bill Gates Microsoft şirketinin kurucusu ve baş yazılımcısı olarak çalışmaktadır. 2009 da yapılan bir araştırmaya göre o yılki serveti 60 miyar dolar olan Bill Gates dünyanın en zengin kişisiydi.

Bill Gates'in evi

Bill Gates’in evi

Bu kadar zengin olan bir adamın evi herhalde bir uzay mekiğinden farksızdır diye düşünüyor insan. Dünyanın en zengin adamının evini merak etmeden edemiyor insan. Bana göre bu kadar zengin ve bu kadar mütevazi olabilen çok az insan vardır. Evini ve evinin gayet şık ve ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş mükemmel bir mimariye sahip olması açısından son derece kullanışlı.

Bill Gates'in evi

Bill Gates’in evi

Çok güzel ve sade bir dekorasyona sahip bu ev 7 yılda inşa edildi ve evin maliyeti 113 milyon dolar. Her yeri kamera sistemi ile donatılmış  olan ev Washington gölü kıyısında bulunuyor. 5 Bin metrekarelik bir alan üzerinde bulunan ev en son teknoloji ile donatılmış.

Bill Gates'in evi

Bill Gates’in evi

Bu evde onlarca banyo, 6 mutfak, su altı müzik sistemli 25 metrelik kapalı yüzme havuzu, 120 kişilik yemek salonu, onlarca yatak odası, tiyatro salonu, sauna ve spor salonları, en şiddetli depremlere dayanıklı çelik konsürksiyon sistemi bulunan ev ile ilgili dekorsaati.com ekibinin hazırladığı mükemmel resim galerisini buyrun hep birlikte inceleyelim. Darısı hepimizin başına olsun :))

Bill Gates'in evi

Bill Gates’in evi

Evin İç Dekorasyonundan oluşan resim galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde demet şener biyografisi, demet şener ev dekorasyonu ve Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay Ev Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

bill gates evibill gates evbill gates ev tasarımbill gates evinin salon resimleribill gates in evbill gates yeni duvar saatleribill gatesin evi kaç odalobill gatesin evi kac yila insa edildien mükemmel ev dekorasyonu,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Şirin Çaydanlık Modelleri 2013

hayvanlı çaydanlık modelleri ördekli inekli kedili çaydanlıklar çeşitleri tasarımları en güzel modern şık dekoratif 2013 2014 Ülkemizde en çok sevilen...

Kapat