Beyaz Salon Dekorasyon Örnekleri 2013

739

beyaz salon dekorasyonu örnekleri resimleri modelleri tasarımları en güzel modern şık 2013

modern salon tasarımları

Halkımızın büyük bir bölümü sade bir güzellikten yanadır. Hemen hemen her şey de sadeliği tercih ederler. Benim fikrimi soracak olursanız ben de sade bir yapıyı tercih ederim. Sadelik ve duruluk her zaman güzeldir. Evinde beyaz bir dekorasyon isteyenler için dekorsaati.com olarak birbirinden güzel beyaz salon dekorasyonunu sizler için inceledik.

Beyaz bir salonda isterseniz duvarları ve tavan beyaza boyayabilirsiniz. Duvar kağıdı kullanıyorsanız birbirinden güzel beyaz duvar kağıtları mevcut. En güzelini seçip duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. İsterseniz de oturma grubunu sade beyaz modeller ile donatıp şık bir tasarım kazandırabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir şey.

Beyaz renginden başka bir renk düşünemeyenler için hem duvarlarda kullanacağınız boya hem de mobilya seçiminizde ki renkler beyaz olabilir. Bu hiç de abartılı olmaz. Farklı renkler kullanılmış olsaydı biraz abartılı görünebilirdi. Ama sade ve duru olan beyazın hiç bir abartısı yoktur. Buyurun isterseniz sizler için incelemiş olduğumuz birbirinden güzel dekorasyon örneklerine hep birlikte bir göz atalım.

                                    BEYAZ SALON DEKORASYON ÖRNEKLERİ 2013 İLE İLGİLİ GALERİ

Bir önceki yazımız olan Salonda Mor Renginin Muhteşem Havası başlıklı makalemizde mor renk salon takımları, mor renkli salon takımı ve mor renkli salonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

turkuaz renkli köşe takımlarıev dekorasyon salon örneklerisalon dekorasyon örneklerisalon dekorasyon modelleribeyaz ev dekorasyon örneklerimodern salon tasarimlaribeyaz salonlarbeyaz sade perde modelleriBEYAZ SALON MODELLERİev dekorasyon örnekleri salon,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.