Beyaz Rengi İle Muhteşem Dekorasyon Önerileri

Saflığın ve sadeliğin rengi beyaz rengi ile muhteşem dekorasyon önerileri isterseniz buyurun bu yazımız sizin için!

Öncelikle beyaz rengini uygulayacağınız ortamın duvar rengini belirleyerek işe başlamanızı tavsiye ederiz. Beyaz rengini tüm detaylarda kullanmak doğru bir tercih olmayacaktır. Zira, son derece solgun ve ölü bir görüntü yaratacaktır. Bu nedenle, bazı detaylarda çarpıcı vurgular yapmanız lazımdır. Duvarlar olacaksa bu detaylar, bu alanda farklı renkleri öne çıkarıyor olmalısınız. Duvarlarda beyazı kullanacak iseniz, mobilyalarda renkleri ve desenleri düşünmeli, mobilya da sade olsun istiyor iseniz mutlaka ve mutlaka tekstilde ve aksesuarlarda renk ve desen vurguları tercih etmelisiniz.

Açık renkler, uygulandıkları ortamın daha ferah ve daha geniş algılanmasına imkan verdiğinden özellikle dar hacimli alanlarda beyaz rengi düşünebilirsiniz. Mutfak, salon, banyo, yatak odası, vb. her oda için tercih edilmesi mümkündür. Sadece uygulayacağınız kombinleri odanın kullanım amacına uygun şekilde tasarlamanız büyük önem arz ediyor olacaktır.

Beyaz renk ile en hoş kombinler pastel renkler ve desenler ile mümkündür diyebiliriz. Böyle bir birliktelik özellikle salonlarda ve oturma odalarında oldukça hoş ambiansların oluşmasına imkan vermektedir.

Beyaz rengi kontrast renkler ile kombinleyerek enerjik ortamlar temin etmek de bir başka popüler tercihtir. Bu tarzdaki birliktelikleri biz size özellikle banyolarda ve mutfaklarda düşünmenizi öneririz. Örneğin komple beyaz mobilyadan oluşan bir mutfağın, siyah ankstre ürünler ile çarpıcı renklerdeki aksesuarlar ile donatılması hoş bir dekorasyon teşkil edecektir.

BEYAZ EV DEKORASYONLARI İLE İLGİLİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2020 Kız Çocuk Odası Boya Renkleri başlıklı makalemizde 2020 Kız çocuk odası renk kombinasyonu, çocuk odasına kullanılacak boya renkleri ve en güzel kız çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir