Bellona’nın Yeni Sezon Köşe Takımları

640

bellona köşe takımları modelleri çeşitleri fiyatları karla lavida s senfoni koltuk takımı yeni sezon 2013

 

Bellona mobilyayı tam olarak bilmeseniz bile en azından bir kere duymuşsunuzdur. Göz önünde olan markalar arasında önemli bir yeri var. Kalitesi ile modern yapısı ile şimdiye kadar hiç bir kusuru olmayan bellona mobilya şimdi de kusursuz tasarımları ile yeni sezon köşe takımlarını sizler için çıkardı. Bizler de dekorsaati.com olarak sizler için bu eşsiz tasarımları inceledik. En yeni köşe takımları olan Karla köşe takımı ve Lavida s köşe takımı alıcılarını bekliyor. Ayrıca onun dışında Lavida köşe takımı ve en çok beğenilen köşe takımlarından biri olan senfoni köşe takımlarını da sizlere sunmak istedik. Bunun yanında modelin hemen altında da sizler için ilgileneceğinizi düşünerek fiyat listesini de koyduk. Buyurun isterseniz birbirinden güzel modellere hep birlikte göz atalım.

Karla Köşe Takımı

Bellona’nın en son çıkarttığı bir köşe takımı. Gerçekten şık ve modern bir görünüme sahip.

karla köşe takımı

 

karla fiyat listesi

Lavida S Köşe Takımı

Lavida köşe takımının bir üst modeli olan ve eskisine göre daha koyu renkler tercih edilen muhteşem bir tasarım.

lavida s köşe takımı

 

lavida s fiyat listesi

Lavida Köşe Takımı

En çok beğenilen köşe takımları arasında yer alan lavida köşe takımı.

lavida köşe takımı

 

lavida fiyat listesi

Senfoni Köşe Takımı

En çok satılan ve şık bir güzelliğe sahip muhteşem bir köşe takımı daha.

senfoni köşe takımı

 

senfoni fiyat listesi

Bir önceki yazımız olan İstikbal Panama Deluxe Oturma Grubu başlıklı makalemizde istikbal koltuk takımları, istikbal koltuk takımları ve fiyatları 2013 ve istikbal panama deluxe hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

Bellona Köşe takımlarıbellona kose takimibellona yeni sezon kose takimlaribellona köşe koltuk takımları 2014bellona nın köşe takımlarıbellona 2014 köşe takımları2014 istikbal köşe takımı turkuazbellona köşe takımları 2014bellona senfoni köşe takımı fiyatıbellona senfoni,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.