Basit ve Şık Oturma Odası Takımları

730

basit ve şık oturma odası takımları modelleri çeşitleri örnekleri tasarıları en güzel yeni sezon 2013

en güzel oturma odaları 2013

Oturma odası seçimlerinizi nasıl yapıyorsunuz? Yani neye göre seçiyorsunuz? Bunun hakkında bir bilginiz yoksa sizleri kısa da olsa bilgilendirmek istiyorum. Mobilya seçimlerinizi bildiğiniz güvenilir ve sağlam mağazalardan yapmalısınız. Genelde böyle yerler kalitesi ile güzelliği ve şıklığı ile ön planda olurlar. Evleriniz için oturma grupları seçerken öyle pahalı ve lüks modellere yönelmek zorunda değilsiniz. Basit olduğu halde lüks modellerden daha güzel tasarımlar da vardır. Bu muhteşem tasarımları oturma odanızda uygun bir şekilde yerleştirdikten sonra görünüm konusunda çok önemli bir güzelliği yakalayabilirsiniz. Sizler için bu söylediklerimi kanıtlamak adına bu şık mobilya örneklerinin salon ve oturma odasıyla uyumunu gösteren örnek resimleri sizlere sunmak istiyoruz. Sizler de içlerinden birini seçerek kendi evinizi tasarlarken uygulayabilirsiniz. Buyurun isterseniz örnek oturma odası takımlarına ve uygulandıkları bölümleri hep birlikte inceleyelim.

2013 oturma odası modelleri 2013 oturma odası resimleri en güzel oturma odaları modern oturma odaları modern oturma odası modelleri oturma odası modelleri  oturma odası tasarımları oturma odası yeni oturma odası oturma-odası7 şık oturma odaları ucuz oturma odaları yeni sezon oturma odaları

Bir önceki yazımız olan 2013 Modern Yatak Odası Takımları başlıklı makalemizde 2013 modern yatak odası modelleri, 2013 modern yatak odası takımları ve en güzel yatak odası çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

en güzel oturma odalarişık oturma odasıkelebek mobilya maksi oturma gruplaribasit oda takımı örnekleri 2011basit ve şık oturma odası takımları modelleri çeşitleribasit yatak ve oturmalüks oturma odalarışık oturma odası takımlarışık oturma takımları,2 thoughts on “Basit ve Şık Oturma Odası Takımları

  1. Admin

   Sayın Demet Deran,
   İtalyan iç tasarım ve mimari alanında faaliyet gösteren Damilano Studio mimarları tarafından tasarlanmış bir koltuk modeli olup, bildiğim kadarı ile Türkiye de satışı olmayan bir ürün. Sizlere fikir vermek amacı ile dekorsaati.com sitemizde yayınladık. İyi günler dilerim.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.