Banyo Zeminlerine Üç Boyutlu Uygulama

2122

Banyo zeminlerine farklı bir dekorasyon yapmak istiyorsanız aşağıda görecekleriniz tam da size göre. Üç boyutlu resim zemine uygulandıktan sonra şeffaf bir reçine zemine dökülüyor ve düzeltildikten sonra mükemmel bir üç boyutlu zemin ortaya çıkıyor. Asit dahil hiç bir ilaç veya kimyasaldan etkilenmeyen bu zeminlerin üzerinde durmak bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor.

Üç boyutlu zemin çalışmalarından bir kaçını sizlere sunuyoruz. Bu resim galerisini incelerken beğendiğiniz modeli veya sizin beğendiğiniz başka bir resmi de uygulayabilirsiniz. Mersinde bu uygulamayı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz için aşağıda bu işi yapan firmanın ve ustanın iletişim bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

www.mersindetadilat.com

Yusuf Saat (0544-306 72 02)

www.yusufsaat@hotmail.com

Bir önceki yazımız olan Banyo Duvar Kağıdı Modelleri 2022 başlıklı makalemizde 2022 banyo duvar kağıtları, banyo duvar kağıdı modelleri ve banyo için duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

3d banyo modelleri3 boyutlu banyo zeminibanyo zemin kaplamabanyo 3 boyutlubanyo zemini kaplamabanyo zemin reimleri3 boyut banyoüç boyutlu zemin resimleri3 D ZEMİN RESİMLERİ SATIN AL3 d banyo zemin döşeme fiyatları,One thought on “Banyo Zeminlerine Üç Boyutlu Uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.