Bahçeniz Çatı Katında Olursa !

701

çatıda bahçe dekorasyonu modelleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel modern 2013

çatıda bahçe

Bahçeler bir evi güzelleştiren dıştan görünümünü daha doğrusu güzel görünümünü iki kat arttıran bir unsurdur. Bir evde bahçe bulunacak diye bir kural da yoktur. Ama olsaydı hiç de fena olmazdı. Günler geçtikçe, zaman ilerledikçe müstakil evlerden eser kalmıyor. Hepsi apartman, rezidans tarzı olarak karşımıza çıkıyor. Zamanla böyle evlerden ese kalmayacak gibi görünüyor. Bu durum özellikle bahçe olmadan yapamayan insanlar için çok zor olacaktır. Ama böyle bir sıkıntıya hiç gerek yok. Aslında boş duran çatınıza bahçe dekorasyonu uygulayabilirsiniz. Hem sıra dışı bir tasarım olur hem de siz bahçesiz kalmamış olursunuz. İlk bakışta saçma bir fikir gibi gelebilir ama mantıklı olarak düşünmek gerekirse enteresan bir tasarım olduğunun farkına varacaksınız. Bütün sokağın caddenin hatta mahallenin taş yığınlarından oluşmasından sıkıldıysanız bu muhteşem fikir sizler için harika bir tasarım olabilir. Çatınızda uygulayabilir ve özlemini çektiğiniz bir bahçenin keyfini sürebilirsiniz. Bana kalırsa çatınız boş kalacağına böyle bir değişiklik çok daha iyi olacaktır. Örnek modellerimize de bakarak nasıl hoş bir görüntü vereceğini görebilirsiniz.

çatıda bahçe uygulaması

Bir önceki yazımız olan Bahçenize Özel Kamelya Modelleri başlıklı makalemizde 2013 bahçe kamelyaları, bahçe kamelya örnekleri ve bahçe kamelyası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ilginç bahçe tasarımlarıBAHÇE ÇATIRIbahçe katında oturanların haklarıçatı evbahçeleriçatı katında kış bahçesi olurmu nasılçatıda bahçeDÜNYADAN ÇATI BAHÇESİ ÖRNEKLERİevin çatısına en güzel bahçe çeşitleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.