Bahçeler İçin Dekoratif Çardak Modelleri

1126

bahçeler için dekoratif çardak modelleri kamelya çeşitleri örnekleri resimleri fiyatları şık modern 2013

kamelya

Yaz mevsimi ile birlikte gelen bunaltıcı sıcaklar kapımıza dayandı. Bu bunaltıcı hava ile birlikte evde durmak imkansız hale geldi. Sizler de tabi klima var diyeceksiniz. Var tabi. Ama klima o kadar da iyi bir şey değil. Klimadan çıkan havanın etkisi ile o anda serinliyoruz ama hasta olmamıza sebebiyet veriyor. Yani tabi ki klimayı kötülemiyorum.

Klima önünde serinlemeyin de demiyorum. Fazla durmak zararlı olabilir. Bu yüzden bahçenizde şık bir çardak kurmaya ne dersiniz ? Hen sıcak ve bunaltıcı havadan kurtulursunuz. Hem de içeride klima altında durmanıza gerek kalmayacak. Dışarıda doğal hava dururken kim ne yapsın klima havasını.

Sizler de benimle aynı fikirde iseniz sizler için harika tasarımlar olan çardak modellerini inceledim. Dekorsaati.com olarak incelediğimiz birbirinden güzel çardak modellerine bakmaya ne dersiniz? Sizler de bahçenize şık ve güzel bir çardak veya kamelya yaptırmak isterseniz sizler için incelediğimiz modellere göz atıp fikir edinebilirsiniz. Buyurun şimdi de çardak çeşitlerimize bir göz atalım.

2014 çardak modelleri ahşap çardak modelleri  çardak çeşitleri çardak modelleri 2013 çardak modelleri en güzel çardak modelleri kamelya çeşitleri kamelya modelleri  şık çardak modelleriahşap çardak lüks çardak modelleri

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Bahçe Mobilyaları 2013 başlıklı makalemizde 2013 bahçe mobilyaları, 2014 bahçe mobilyaları ve koçtaş bahçe mobilyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ardak modellericardak çeşitleribahçe çardak modellericardakbahçe için çardakbahçe çardakdemir çardak modelleribahçe çardak modelleri fiyatlarıçardak modelleri ve fiyatlarıkoctas cardak,2 thoughts on “Bahçeler İçin Dekoratif Çardak Modelleri

  1. Admin

   Sayın Miktad bey,
   Sizlere fikir vermesi amacı ile sitede tanıtımını yaptığımız kamelya modellerinin pratik olanları (demir borulu ve bezli olanlar) koçtaş veya pratiker mağazalarında bulabilirsiniz. Diğer kamelyaları da marangozlardan yaptırabilirsiniz. Koçtaş ve pratiker mağazalarından alacağınız kamelyalar 50 tl ve 150 tl arasında bulabilirsiniz. Ağaçtan yapılmış kamelyaları 3.000 TL den 10.000 TL arasında değişen fiyatlarlardan yaptırmanız mümkün.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.