Bahçe Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Bahçe dekorasyonu için gerekli şeyler, bahçe dekorasyonu nasıl yapılır, bahçe dekorasyonu hakkında faydalı bilgiler, bahçe dekarosyonu yapılırken nelere dikkat edilir.

bahçe dekorasyonu

Bahçe dekorasyonu için gerekli olan şey elinizin altında bulunan eski atıl durumda olan bir çok eşyayı değerlendirmenizden geçiyor. Atıl durumda olan eski araba lastiklerinden tutunda, kırık su testinize, banyodan çıkardığınız eski küvetiniz, yırtılmış atıl durumda olan kot pantolonlarınıza kadar her şeyi değerlendirmeniz mümkün. İlk önce yapmanız gereken bahçenizi ne amaçla kullanacağınızı belirlemeniz. Büyük bir bahçeye sahip olanlar her türlü dekorasyonu yapma özgürlüğüne sahipler ama küçük bir bahçesi olanlar bunu en iyi ve kendi isteği doğrultusunda dizayn etmek zorunda. Barbekü keyfi sevenler bahçenin bir köşesine doğal taşlardan bir barbekü yapabilir, hatta güzel bir şömine yapmak bile mümkün. Bu şöminenin etrafına renkli minderlerden oluşan bir dekor verilirse yaz akşamlarının tadına varılmaz. Bahçedeki bu şöminenin ateşinde akşamları romantik dakikalar yaşayacağınız bir ortam yaratmak sizin elinizde. Şimdi dekorsaati.com ekibi olarak birbirinden güzel bahçe ve kamelyalardan oluşan görselleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Bahçe Dekorasyonu Nasıl Hazırlanır başlıklı makalemizde 2013 bahçe dekorasyonu, bahçe dekorasyon malzemeleri ve bahçe dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir