Arnica Et Kıyma Makinesi(Promeat W2000 Grande)

1049

arnica et kıyma makinesi promeat w2000 w1800 grande 2013 modeli 

arnica kıyma makinesi

Çocukluk zamanlarımız aklıma geliyor da etimizi kıyma yapmak istediğimizde sürekli kasaba giderdik. Şimdi ise her şey ne kadar da kolay. Her şey teknolojiye bağlanmış. Herkes teknolojiye öyle bir bağlanmış ki artık onsuz bir hayat düşünülemez. Gün geçtikçe yine icatlar yeni tasarımlar ve olanların da bir üst modeli çıkıyor. Üst model demişken şimdi sizlere arnica et kıyma makinesinin en son modeli olan Promeat W2000 Grande modelini tanıtmak istiyorum. Artık öyle eski zamanlardaki gibi her zaman kasaba gitmek zorunda değilsiniz. İstediğiniz anda evinizde rahat rahat ve kolayca etinizi kıyma haline getirebilirsiniz. Siz sadece eti makinenin bölmesine yerleştiriyorsunuz ve gerisini ona bırakıyorsunuz. O sizin için her şeyi hallediyor. Sizlere ise sadece kıymayı toplamak kalıyor. Ne kadar güzel bir alet değil mi? Her evde bulunması gerektiğini düşünerek sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca online satın almak isteyenler için aşağıda sizler için link paylaşacağız. Bu ürün 1400w motor gücünde olup özellikleri ise şöyledir:

Aksesuar bölümü
Paslanmaz çelik kıyıcı silindir (ayna)
Sosis sucuk hunisi
Geniş tepsi
Açma, kapama, geri alma
Paslanmaz çelik bıçak
İçli köfte aparatı

Ürün 170.50 TL ile satışa sunulmaktadır.

 

Ürünü online satın almak için BURAYA TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Korkmaz Fliteline Düdüklü Tencere başlıklı makalemizde fliteline düdüklü tencere, korkmaz filteline ve kormak düdüklü tencere hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

içli köfte makinası fiyatıarnica kıyma makinesiicli köfte makinasıkıyma makinesi fiyatlarıarnica et kıyma makinasıkıyma makinası ile yapılacak şeyleriçli köfte makinası arnicaiçli köfte makinesi fiyatlarıiçli köfte makinesiarnica icli kofte makinesi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.