Arnica Bora 5000 Elektrik Süpürgesi

656

arnica bora 5000 4000 elektrik süpürgesi elektrikli süpürge modeli 2013

arnica bora 5000 elektrikli süpürge

Günümüzde artık herkes elektrikli ev eşyalarını kullanıyor. Eskiden ottan yapılmış süpürgeler kullanılırdı. Herkes hatırlar çok pratik ve kullanışlıydı. Ama günümüzde her şey gibi süpürge konusunda da yerini makineler aldı. Hal böyle olunca insana da sadece makineleri yönetmek kalıyor. Gerisi zaten kendiliğinden oluyor. Gün gelecek teknoloji o kadar ilerleyecek ki insanları bile klonlayacaklar. Şimdi arnica’nın yeni ürünü olan arnica 5000 elektrik süpürgesini sizlere sunmak istiyorum. Çok şık bir yapıya sahip. Ayrıca o kadar sesiz çalışıyor ki hiç bir şey duymazsınız ve de rahatsızlık duymazsınız. 2400w motor gücünde çalışarak evi temizlemenizde kolaylık sağlar. Dar uçlu borusu, perde fırçası ve koltuk temizleme aparatı ile ulaşamadığınız yerleri kolayca temizlemenizi sağlar. Bu ürün 295 TL ile satışa sunulmakla birlikte ürünün genel özellikleri şöyle :

2400 W max
Dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı
Pedallı, metal tabanlı süpürme ucu
Parke & sert zemin süpürme ucu
Özel su filtre gövdesi
Krom çelik teleskobik emiş borusu
Hepa filtre
Özel su filtre sistemi
Otomatik kablo sarıcı
Turbo fırça
Özel çelik telli hortum
Odanızın havasını temizleyen hoş kokulu parfüm

 

Ürünü online satın almak için BURAYA TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Arnica Et Kıyma Makinesi(Promeat W2000 Grande) başlıklı makalemizde arnica et kıyma makinesi, arnica grande et kıyma makinesi ve kıyma makinesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

arnica bora 5000 elektrik süpürge modelleriarnica 2013 modeliARNİCA BORA TÜM SÜPÜRGE MODELLERİarnica elektrik süpürgesi öneriarnica yeni model süpürgearnicanin yeni süpürgesi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.