Ali Ağaoğlu’nun Muhteşem Yalısı

563

ali ağaoğlunun evi yalısı muhteşem iş yeri villası mimarı 

ali ağaoğlunun evi (1)

Dev bir servete sahip olan ve binlerce inşaat işinde imzası olan yaşam mimarı olarak anılan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun nasıl bir yerde yaşadığını merak etmiyor musunuz ? Cevabınızı evet olarak kabul edip ünlü iş adamının Vabiköy’de oyuncu Petek Ertüre ile birlikte yaşadığı muhteşem yalısını sizlere sunmak istedik. Vabiköy’ü bilmeyenler için ufacık bilgiler vermek istiyorum. Vaniköy boğazın en hoş, en güzel yerlerinden biri. Ayrıca bebek’in tam karşısı. Trafin yoğun olan bölgelerinden biri. Bu muhteşem bölgede muhteşem yalı hakkında da bilgilere değinecek olursak :

Yalı, dört katlı. En alt katta hobi odası ve bilardo salonu var. Zemin katta salon ve mutfak, orta katta yatak odası, en üst katta da hobi odası mevcut. Yaklaşık bir buçuk dönüm bahçe içinde, toplam 600 metrekare civarında bir alana sahip.

Yalının yapımını tamamen mimarlarına bırakmış. Mimarlarının zevkine güvenip bütün ayrıntıyı onlara tasarlatmış. Gerçektende mimarlar da hakkını vermiş diyebilirim. Çok şık çok tarz bir ev yaratmışlar. Böyle büyük bir iş adamından böyle gözde bir ev beklemek çok doğal olacaktır tabi ki. Şimdi ise o merak ettiğiniz muhteşem evden bir kaç kare ile makalemizi sonlandırmak istiyoruz. Buyurun birlikte inceleyelim. . .

ali ağaoğlunun evi (1) ali ağaoğlunun evi (3) ali ağaoğlunun evi (4) ali ağaoğlunun evi (5) ali ağaoğlunun evi (6) ali ağaoğlunun evi (7) ali ağaoğlunun evi (8) ali ağaoğlunun evi (9) ali ağaoğlunun evi (10) ali ağaoğlunun evi (11) ali ağaoğlunun evi (12) ali ağaoğlunun evi (13)

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergenin Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde dekorasyon, gülben ergen ve gülben Ergen ev dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ali aaolu\nun eviali ağaoğlu yalısıyalı dekorasyonlarıali ağaoğlu villasıali ağaoğlu eviali agaoglunun eviağaoğlu ev modellerigulbenergenin eviagaoglu dekoratifağaoğlunun yalısı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.