Alfemo köşe takımı (Dumont Corner) ile Ev Dekorasyonu

Alfemo köşe takımı dumont corner, alfemo köşe takımları, alfemo köşe takımı, en güzel alfemo köşe takımı, en şık alfemo köşe takımları, alfemo köşe takımı modelleri, alfemo köşe oturma grubu, köşe takımları alfemo, 2014 alfemo köşe takımları, alfemo köşe takımı 2014, 2013 alfemo köşe takımı modelleri,

Alfemo köşe takımı (Dumont Corner)
Alfemo köşe takımı (Dumont Corner)

Alfemo mobilya küçük daireler ve stüdyo daireler için çok ideal boyutta ve konforda yeni bir köşe takımı üreterek serisine bir yenisini daha ekledi. Konulduğu mekanda alanı en az kullanmasından kaynaklı alan kayıplarını engelleyen zengin ve daha sıcak ve daha samimi bir ortamda oturma alanı sunması ile tasarlanan bu köşe takımı kademeli olarak hareket edebilen mekanizmalı başlık yapısı ile rahat bir kullanım sunar. Ev dekorasyonunuzu yaparken böyle şık ve güzel bir köşe takımının kumaş kalitesi ve yıpranmaya karşı garantili olmasından dolayı alfemo mobilyanın tüm ürünlerini gözü kapalı alabilirsiniz. Küçük daireler için hem şık hem de ideal olan bu köşe takımı ile ilgili dekorsaati.com ekibi olarak hazırlamış olduğumuz görselleri ve bu ürüne hangi fiyattan ve hangi şartlardan satın alabileceğiniz ile ilgili bir tablo da ekliyoruz. Buyrun hep birlikte inceleyelim mi?

Alfemo köşe takımı (Dumont Corner) peşin fiyatı: 4.993 TL (Kdv Dahil)

Alfemo köşe takımı (Dumont Corner) Fiyatı
Alfemo köşe takımı (Dumont Corner) Fiyatı

Alfemo köşe takımı (Dumont Corner) ile ilgil galeri bölümü:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Bebek Karyola Modelleri başlıklı makalemizde 2013 karyola modelleri, bebek beşik modelleri ve bebek beşikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir