Akım Korumalı Priz ile Cihazlarınız Koruma Altında

684

Bilindiği gibi ülkemizde elektrik ve elektronik ürünlerin voltajdan kaynaklanan düşme ve kalmalardan dolayı sürekli arıza verdiğine şahit oluruz. Sevgili Dekorsaati.com ziyaretçileri sizi bu durumdan kurtaracak, elektronik ev aletlerinizi koruyacak yeni bir ürün hakkında bilgi vermik istiyoruz. Evinizde bulununan Tv, Ses Sistemi, Uydu, Receiver, Dvd gibi elektronik aletleri voltaj düşüklüğü veya voltaj yüksekliğinden korumak amacı ile Akım Koruyucu Prizleri öneriyoruz. Bu prizlerde yukarıda saydığımız elektronik ürünler dışında herhangi bir şey takmıyoruz. (örn:Ütü, Elektrikli Soba, Elektrikli süpürge, Klima gibi) Yeni çıkan televizyonlarda kapanma düğmesi olmadığından elektrikler kesildiğinde sizde yok iken gelirse tv kendiliğinden açılacaktır. Bu prizlerin diğer bir özelliği de üzerinde açma ve kapama düğmesi bulunmasından dolayı sizlere kolaylık sağlayacaktır.

akım korumalı priz (2)

Bu prizlere evinize veya işyerinize bağlatmış olduğunuz internet hattınızı da bağlayabilirsiziniz.

Bir önceki yazımız olan Arnıca Bora 5000 Su Filtreli Elektrik Süpürgesi başlıklı makalemizde arnıca bora 5000, arnıca elektrik süpürgesi ve arnıca son model elektrik süpürgesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

Akım Korumaakım korumalı duvar elektrik priziakim korumali priz onerileriakım korumalı priz özelliğiakım korumalı priz takımev aletleri icin voltaj koruma priz gereklimievdeki elektrikli ev aletleri voltaj yüksekliği veya düşüklüğünden nasıl korunurpriz altı duvar korumalığısıva altı akım korumalı priz,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.