Akaryakıt istasyonu Tadilatı yapan firma(Mersin Yonca Dekorasyon)

Mersinde bulunan firmamız (Mersin Yonca Dekorasyon) her türlü bayiliği bulunan akaryakıt istasyonunuzu anahtar teslimi yeniliyoruz. Firmanızın talebi doğrultusunda yaptıracağınız her türlü yenilemeyi kaliteli ve güvenli ekiplerimiz ile yapıyoruz.

Aracımızın yakıtı bittiğinde; içinde bulunduğumuz şartlar gereği temiz ve kaliteli akaryakıtın yanında güler yüzlü personel, temiz bir market, temiz ve hijyenik bir tuvalet ve güvenli bir satış sonrası hizmet olarak takip etmektedir.

Akaryakıttaki kar marjlarının düşmesi ile birlikte, farklı gelirleri arttırmak gerektiğini düşünen bütün bayiler özellikle istasyona gelen müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilen ultra lüks marketler, temiz tuvaletler ve araçlarını yıkamaları ve yağ değimi için jeton ile çalışan araç yıkama istasyonları ve jeton ile çalışan otomatik araç yıkama makinalarını istasyonlarına kurmaktadırlar. Bazı akaryakıt istasyonlarının market ve yıkama geliri deyim yerinde ise akaryakıt gelirine denk gelmektedir.

İşte tamda bu aşamada bizler devreye giriyoruz. Eski istasyonlarınızı deneyimle mühendis ve mimarlarımızla inceliyoruz, mevcut bina ve akaryakıt istasyonunuzun projelerini çiziyoruz. Taleplerinizi dinliyoruz ve talepleriniz doğrultusunda istasyonunuza yapmak istediğiniz değişikliklerinizi içeren yeni projelerinizi çiziyoruz ve uzman ekiplerimizle tadilatlarınızı yapıyoruz.

Sizlere bir telefon kadar yakınız. İletişim numaramız: Yusuf Saat- 0544-306 72 02

Yenilediğimiz bazı akaryakıt istasyonu görselleri

 

Bir önceki yazımız olan Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde 2020 yemek odası dekorasyonu, 2020 yemek odası dekorasyonu fikirleri ve en şık yemek odası resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir