Aile Bireylerinden Saksı Olur Mu?

597

aile saksıları saksı modelleri çeşitleri örnekleri resimleri fiyatları şık modern

aile saksıları

Çiçekler hayatımızın önemli parçalarından biridir. Öyle ki herkes bahçede, evde terasta balkonda mümkün olan her yerde çiçek yetiştirmeye başladı. Bu gayet güzel bir şey. Evlerde de bildiğiniz gibi saksılar sayesinde çiçek türleri bulunmaktadır. Gelin biz bu kullandığınız saksı modellerinde biraz değişiklik yapalım. Nasıl mı? Tabi ki aile saksıları ile. Örneğin 4 kişilik bir ailesiniz diyelim. Her bir bireyin resmini veriyorsunuz ve saksının üzerine büyükten küçüğe doğru resimlerinizi oraya işliyorlar. Sizler de bu saksılarda bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz. Bana kalırsa çok ince bir düşünce. Çok güzel bir fikir. Önceden saatlerin veya bardakların üzerine yapılırdı. Şimdi de böyle bir tasarım ortaya çıktı. Denemeniz de fayda var.

resimli saksı resimli saksılar

Bir önceki yazımız olan Duvar Köşeleriniz İçin Ahşap Çerçeveler başlıklı makalemizde ahşap çerçeve modelleri, çerçeve ve duvar köşeleri için çerçeve modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

modern saksı çeşitleriaile saksılarıçiçek saksılarıdegisik cerceve tasarimsaksı çiçekleri çeşitleriyesil ev cicekleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.