Ahşap ve Metal Boya Renkleri (Marshall Boya)

1784

Marshall Ahşap Metal Boya ve Astarlar, Marshall Enamel parlak ahşap metal boyası, Marshall Luxe ahşap ve Metal boyası

Marshall enamel Ahşap ve Metal Boyası  Marshall ahşap ve metal boyası

Baharın gelmesi ile kış modundan yavaş yavaş çıkıp evimizi dekore etmenin zamanı geldi sanırım. Yayla da veya deniz kenarında evi olanlar tadilat zamanı geldi ve geçiyor. Haziran ayı ortalarında okulların kapanması ile birlikte tatile çıkmadan önce taşınacağımız deniz veya yayla evinin tüm tamir bakım ve tadilatlarının yapılma zamanı geldi. Bunun için size baharın o güzel çiçeklerini anımsatacak güzellikte canlı ve güzel renklerden oluşan Marshall boyanın ahşap ve metaller için ürettiği boyaları tavsiye ederiz. Bu güzel boyalar ile boyanmış bir kaç görseli Dekorsaati.com ekibi olarak sizler için hazırladık.

marshall sn hazır macun

marshall sn hazır macun

Boyayacağınız masa, sandalye, kapı veya pencerelerinizde herhangi bir tamirata ihtiyacınız varsa yukarıda görseli bulunan Marshall sn hazır macunu kullanarak tamirat yapınız. Macun kuruduktan sonra zımpara ile zımparalayınız , zımparadan sonra bir fırça ile boyayacağınız ürünü tozdan arındırın ve boyanızı uygulayın.

Marshall Ahşap ve Metal boyası ile boyanmış görseller

ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (1) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (2) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (3) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (4) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (5) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (6) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (7) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (8) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (9) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (10) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (11) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (12) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (13) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (14) ahşap, metal boya renkleri (marshall boya) (15)

Bir önceki yazımız olan Dünyanın En Güzel Manzarasına Sahip Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde ağaç ev resimleri, doğa dostu evler ve dünyanın en güzel 20 manzarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ahşap boya renklerimetal boyasımarshall ahsap boya renkleridemir kapı boya renklerimetal boya renkleriMARSHALL AHŞAP BOYAmarshall boya ile boyanmış evlermarshall ahşap boyasıMarshall ahşap ve metal renkleridemir boyası renkleri,3 thoughts on “Ahşap ve Metal Boya Renkleri (Marshall Boya)

 1. deniz

  benim evım ahsap kapılar tavan lambir salonumu fuşya çiçegını boyamak istıyorum nasıl olur acaba riske de pek giremıyorum beni aydınlatırmısınız

  Yanıtla
  1. Yusuf Saat Yazar

   Sevgili deniz,
   Fuşya Çiçeği rengi koyu bir renk tonu olması sebebi ile evinin aydınlığı iyi değilse kötü durur, bunun yerine daha açık bir renk tonu seçmenizi tavsiye ediyoruz. Eviniz aydınlık ve güneşten tam anlamı ile faydalanabiliyorsanız, Fuşya çiçeği rengini oturma grubunuzla kombine edebiliyorsanız gönül rahatlığı ile evinizi boyatabilirsiniz. Saygılarımızla.

   Yanıtla
 2. Murat Büyükmete

  Sokak kapım yağmur ve güneşe maruz kaliyor çelik diye yaptirdigim kapı nın bir süre sonra MDF olduğunu anladım boyamak istiyorum ne önerirsiniz renk seçeneği olan bir ürün tavsiye ederseniz sevinirim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.