Ahşap Parkelerin Tavanda Ve Duvarda Kullanılması!

751

Tavanda ahşap parke ahşap parkeli tavan modelleri resimleri duvarda kullanılan parkeler 

parkeli tavan modelleri

parkeli tavan modelleri

Yayla veya deniz evi olanları en fazla ilgilendiren bir durum olsada ahşap evler, günümüzde en sağlıklı döşeme şekli ahşaptan yapılmış olan döşemelerdir. Şimdi biz bu durumu tersine çevirsek ne olur? Parke veya ahşap kaplamayı yer değil de tavan veya duvarda kullansak nasıl olur? Bizce sonuç harika olur çünkü bunun örneklerininden oluşan bir resim galerisini biz gördük ve sizlerle de paylaşmak istedik. Dekorasyonda ahşap parke veya ahşap plakaların duvarda kullanılması oldukça güzel bir sonuç verir. Kaplanacak alanın temizliği ve ısı ve ses yalıtım malzemesi görevi görerek evin ısınma ve soğuma durumunda da etkilidir. Ahşabın insan sağlığı üzerindeki olumlu sonuçlarını hiç tartışmaya gerek bile duymuyoruz. Parkenin tavanda kullanılması çok ilginç ve güzel bir fikir. Bunu denemek isteyecek olanlara fikir vermesi açısından dekorsaati.com ekibi olarak sizler için seçtiğimiz bir kaç görseli paylaşmak istiyoruz.

duvar için parke tasarımları

duvar için parke tasarımları
duvarlara parke uygulama

duvarlara parke uygulama

modern duvar parkeleri

modern duvar parkeleri

parkeli tavan örnekleri

parkeli tavan örnekleri

tavanda parke uygulama

tavanda parke uygulama

 

Bir önceki yazımız olan 2013 2014 3 Boyutlu Modern Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde 2013 duvar kağıtları, 2014 duvar kağıtları ve 3 boyutlu duvar kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

duvar parkeleritavan parkesiduvar parkesiparke duvar modeller resimleritavan parkeleriparke duvar kaplamatavan icin parkeduvara parkeahşap tavan modelleri fiyatlarıahşap tavan ve duvarlar nişle yapılan dekorasyon görselleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.