Ağaç Kütüğünden Yapılan Ev Aksesuarlarını Gördünüz mü?

1717

Ağaç kütüğünden yapılan ev aksesuarları harika birer şaheser adeta. Ev dekorasyonunuzu yaparken ilginç bir sehpa arıyorsanız size önerimiz ağaç kütüğünden otantik bir görüntü oluşturacak şekilde kalın kesim yapıldıktan sonra kalan küçük parçalarından da ayakları kesilir ve güzel bir zımpara işleminden sonra verniklenir ve işte sehpanız hazır. Hem çok sağlam ve kimsede olmayan güzel bir sehpa yapmış olursunuz. Ev dekorasyon fikirleri içerisinde ağaç kütüğünden bir çok ürün yapmanız mümkün. Güzel bir askılık, servis tabağı, çiçeklik, oturma pufu, küçük sehpa, raf, çalışma masası ve daha aklımıza gelmeyen bir çok ürün yapmanız mümkün. Ağaç kütüklerini bahçe dekorasyonunuz da kullanmak da çok güzel bir fikir olur. Ağaç kütüğünden güzel bir oturma koltuğu ve yemek masası yaparsanız harika bir bahçe dekorasyonu da yapmış olursunuz. Bir çok sanatçı tarafından ağaç kütükleri kullanılarak harika heykel ve oyma sanatı uygulanarak resimler yapılıyor. Bunlardan edinirseniz bahçe dekorasyonu için harika aksesuar olurlar. Dekorsaati.com ekibi olarak en güzel ağaç kütüğünden yapılan aksesuarlardan oluşan bir resim galerisi hazırladık. Bunların bir çoğunu kendi evinize de rahatlıkla siz yapabilirsiniz.

Ağaç Kütüğünden Yapılan Ev Aksesuarları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2020 Kız Çocuk Odası Boya Renkleri başlıklı makalemizde 2020 Kız çocuk odası renk kombinasyonu, çocuk odasına kullanılacak boya renkleri ve en güzel kız çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ağaç kütüğünden dekorasyon fikirlerikutuk aksesuarağaç aksesuarlarkütükten neler yapılırkütükten yapılan eşyalarAĞAÇ aksesuarkütük boyamaağaç kütüklerinden tasarımlarkütükten aksesuarağaç kütüğünden dekorasyon,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.