3 Boyutlu Sticker Uygulamaları

1383

 

3 boyutlu sticker modelleri normal sticker tasarımlarına göre daha güzel ve daha modern. Çünkü duvara uyguladığınız üç boyutlu stickerlar gerçeğe çok yakınlar. Gerçeğe çok yakın olmasından dolayı insanların çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor diyebiliriz. Örneğin duvar dibine bir vazo yerleştirin.

Bunun üzerine de 3 boyutlu güzel bir çiçek stickerı uygulayın. Uzaktan bakılınca kesinlikle sahte olduğu anlaşılmaz. Vazonun içinde gerçekten bir çiçek varmış gibi durur. Daha fazla uzatmadan buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz en güzel 3 boyutlu sticker modellerini hep birlikte gözden geçirelim.

ÜÇ BOYUTLU STİCKER MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Desenli Duvar Kağıdı Modelleri 2021 başlıklı makalemizde 2021 duvar kağıdı modelelleri, çiçek desenli duvar kağıtları ve desenli duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

3 boyutlu stickerüç boyutlu duvar stickerları3 boyutlu duvar stickerlarıüç boyutlu stickeren ucuz pencere gorunumlu stickerlerüç boyutlu duvar stickeren güzel sticker uygulaması3 boyutlu pencere modeli sticker3 boyutlu banyo sticker3 boyutlu ev yapbildiğin uygulama,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.