2014 İthal Taş Duvar Kağıtları

2014 ithal taş duvar kağıtları, ithal duvar kağıtları, taş görünümlü duvar kağıtları, en güzel duvar kağıdı çeşitleri, modern duvar kağıtları, taş desenli duvar kağıtları, 2013 ithal taş duvar kağıtları modelleri en şık duvar kağıdı modelleri

Taş işçiliğinin giderek yok olduğu ülkemizde , eski taş ustalarının ördüğü birbirinden güzel ve mükemmel bir mühendislik ve matematik hesaplamalara dayanılarak yapılan taş ustalığı giderek yok olma ile karşı karşıya kalmıştır. Hazır beton santrallerinin hemen hemen ülkenin her tarafında kurulması ile birlikte çok daha hızlı bir şekilde beton ve demir kullanılarak statik hesaplamalar yapılarak hazırlanan projeler çok daha hızlı bir şekilde hayat bulmaktadır fakat hiç bir zaman o eski taş ustalarının yaptığı binaların yerini tutmaz. (Taş ustalığının mükemmel ustalığını görmek isteyecek olanlar Mardin şehrini görebilirler.) Taş ustalarına gerek kalmadan bu mükemmel taş işçiliğini kendi evlerinde uygulayabilirler. Taş görünümlü ve hatta 3 boyutlu ithal duvar kağıtları mükemmel bir görüntü veriyor. Salonlarırınızı, mutfaklarınızı, oturma odalarınızı bu mükemmel ithal taş görünümlü duvar kağıtları ile duvarlarınızı istediğiniz taş deseni ile kaplamanız mümkün. Kabartmalı olan bu kağıtlar gerçek taş görüntüsü veriyor. Dekorsaati.com ziyaretçileri için hazırladığımız görselleri buyrun hep birlikte inceleyelim.

İthal-Taş-Görünümlü-Duvar-Kağıtları-101-700x522

Bir önceki yazımız olan Simli Duvar Kağıtları ile Duvarlarınız Işıldasın başlıklı makalemizde 2013 İthal duvar kağıtları, 2014 ithal duvar kağıtları ve duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Replies to “2014 İthal Taş Duvar Kağıtları”

    1. Sayın Süleyman Şeker,
      Dekorsaati.com sitemiz sizlere dekorasyon konusunda fikir vermek üzere amacı ile kurulmuş bir site olup herhangi bir ürün satışı yapmıyoruz. Size güzel bir fikir vermek gerekirsede, kebap salonununun pişirme bölümünü Taş duvar kaplaması yaptır. Geriye kalan üç duvardan kapıda görünen en hoş duvarınızın olduğu duvara da aşağıda linkini vereceğim sudan etkilenmeyen güzel bir 3 boyutlu duvar kağıdı yaptır. Kalan duvarlarıda seçmiş olduğunun manzara resmi ile uyumlu bir boya seç ve uygula. Dükkanın ortasında kalan kolon var ise bunlarıda duvar kağıdı ile kapladıktan sonra mobilyadan her köşesini saracak şekilde çerçeve yaparak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Dekorsaati.com ekibi olarak dükkanınızın sizlere hayır getirmesini dileriz. İyi akşamlar.
      http://www.dekorsaati.com/manzarali-duvar-kagidi-modelleri.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir