2014 İntema Mutfak Modelleri ve Tasarımları

714

Ev dekorasyonunuzu yaparken standart bir mutfak modeli yerine modern çizgiler taşıyan, fonksiyonel ve bir ev hanımının gözü ile düşünülerek tasarlanmış bir hazır mutfak modeli almaya karar verdiyseniz size bu konuda ön açıcı bilgiler sunmak için bu konuyu araştırdık. İntema mutfak konusunda bayanların her türlü ihtiyacına cevap olmuş, kendini ıspatlamış bir mutfak markasıdır. İntema mutfaklarda kullanım, günlük ihtiyaç duyduğunuz bütün araç gereçlere çabuk ulaşma, fonsksiyonel çekemece ve raf sistemleri, sessiz kapanan çekmece ray sistemleri, çekmece kapaklarının çarpmaması için özel mekanizma, hidrolik raf kapakları ve daha sayamadığımız bir çok özelliği bir arada bulabileceğiniz bir markadır. Hazır amerikan mutfak modelleri konusunda birden çok mutfak modeli ve tasarımları ile göz dolduran İntema mutfak Türkiye ve dünya pazarına hazır mutfak satan bir firmadır. Ücretsiz ekspertiz yaptırarak size en uygun intema mutfak modelini seçebilirsiniz. İntema mutfak modellerinden oluşan bir resim galerisini dekorsaati.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Resim galerisindeki resimleri daha yakından görmek için resimlerin üzerine tıklayın ve resmi büyütün.

2014 İntema Mutfak Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Tekne Şeklinde Modern Mutfak Dekorasyonu başlıklı makalemizde ada mutfak modelleri, ada tarzı mutfak modelleri ve ada tezgahlı mutfak tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

intema mutfak modelleriintema mutfakintema mutfak fiyatlarıyatak odasinda tas doseme tasarimipembe renkli resimleruc ati bir ev mutfaklari modelleriintema mutfak resimleriintema mutfak 2014 modelintema mutfak yaptıranlarmutfak dolabı modelleri intema,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.