2014 Ferforje Ayna Modelleri

1352

Artık hemen hemen her konuda yeniden eski tarza, eski dönemlere dönmeye başladık. Bildiğiniz gibi son zamanlarda hangi konuda olursa olsun eskilerin modası günümüzde çok moda olmaya başladı. Örneğin ispanyol paça pantolonlar, benekli gömlekler, saç modelleri gibi örnekler verebiliriz. Şimdi de ev aksesuarlarından biri olan ayna modellerini bu tarzda görebilirsiniz. Eskiden en moda olan ayna modelleri varaklı ve ferforje ayna modelleriydi.

Bu eski moda rüzgarı ileriye doğru esip günümüze kadar uzandı. Şu günlerde de ferforje ayna modelleri çok tercih edilmekte ve satın alınmakta. Gerçekten de şık ve estetik görünüşü ile çok güzel bir görüntüye sahip. Bizler de dekorsaati.com ekibi olarak birbirinden güzel ve şık ferforje ayna modellerini sizler için inceledik ve bir galeri altında topladık. Buyurun isterseniz şimdi de bu modern ayna modellerini hep birlikte gözden geçirelim.

FERFORJE AYNA ÖRNEKLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Sarkıt Lamba Modelleri 2014 başlıklı makalemizde sarkıt avize, sarkıt lamba ve sarkıt lamba çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ferforje ayna modelleriFERFORJE BOY AYNASIferforje ayna modelleri ve fiyatlarıayaklı ayna ikeaferforje aynalarferforjeaynalarENGLİSH HOME AYNA GÖRSELLERİENGLİSH HOME AYNA GÖRSELperforje boy aynasıboydan ayna çeşitleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.