2014 En Güzel Kamp Çadırı Modelleri

2014 en güzel kamp çadırı modelleri, en şık kamp çadır modelleri, otomatik kamp çadırı modelleri, küçük çadır modelleri, portatif çadır modelleri

Baharın gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte birbirinden güzel tatil yerlerinin hangisine nasıl gideceğimizi araştırır dururuz. Tatil yaparken şu kanıya vardım insanların en fazla para harcadığı yer otel veya motellerdir. Otel paralarını düşersek tatili nerede ise evimizdeki harcamanın biraz üstünde bir paraya yapmak mümkün. Genç, dinamik, kanınız halen hızlı akıyorsa size tavsiyemiz aracınıza küçük bir çadır alın, bagajınızı da portatif kamp malzemeleri ile doldurduktan sonra eşinizi, çocuğunuzu alın ve tatilin keyfine varın. En uygun şekilde tatil yapmak isteyen avrupalı gezginler motorlarına atlıyor ve gittikleri ülkelerdeki camp veya çadır kurulabilen alanları haritalarında işaretledikten sonra tatile çıkıyorlar. Yakıt ve yemek paraları dışında hiç bir giderleri olmayan bu gezginler her yıl bir kaç ülkeyi motorları ile kat ediyorlar. Dekorsaati.com ekibinin bir üyesi olarak bekarlığım döneminde tatillerimin çoğunu çadır kurarak yapmış biri olarak en güzel kamp çadır modellerinden oluşan resim galerisini sizlere tavsiye ediyorum.

2014 En Güzel Kamp Çadırı Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan En Güzel Yeni Tasarım Baharatlık Modelleri başlıklı makalemizde 2014 baharatlık modelleri, En güzel yeni tasarım baharatlık modelleri ve en şık baharatlık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Replies to “2014 En Güzel Kamp Çadırı Modelleri”

  1. Ağaca asılan koza şeklindeki kamp çadırınızla ilgileniyorum . Proje kapsamında tedarik etmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz.dönerseniz sevinirim.

    1. Sayın Damla hanım,
      Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapmıyoruz. Bu konuları sizleri aydınlatmak amacı ile paylaşıyoruz. İyi günler dileriz.

  2. wolsvagen transporter münübüse uygun araç üstü çadır fiyat ve resimlerini gönderirseniz memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir