2013 Yatak Odası Boya Renkleri (Marshall Boya)

2013 yatak odası boya renkleri, marshall boya yatak odası takımı, 2013 marshall boya renkleri, yatak odası için boya renkleri, marshall boya yeni renk kombinasyonları 2013, Yatak odamı hangi renge boyamalıyım?

yatak odası boya renkleri (marshall boya) (4)

Evinizi dekore ederken belki de en zorlanacağınız kalemlerden biri Boya seçimidir. Boya deyip geçmeyin, hangi rengi hangisi ile kombine ederim diye telaşa düşmeler. Aldığınız boyanın renginin mabilyalarınız ile uyumlu olmaması veya sizin mahreminiz olan yatak odasına nasıl bir boya uygulayacağınıza henüz karar vermemiş iseniz size fikir vermesi açısından Marshall boyanın birbirinden güzel boya renklerinden hangisini uygulayabileceğinizi satış noktalarında bulunan satış sorumlularından alabileceğiniz gibi , dilediğiniz renk ve tonu 1001 renk makinası yardımı ile 5 dakika gibi kısa bir sürede istediğiniz rengi alabilirsiniz. Size fikir vermesi açısından Marshall boyanın 2013 yatak odası boya renklerinden oluşan bir resim galerisi sunmak istiyoruz.

yatak odası boya renkleri (marshall boya) (9) yatak odası boya renkleri (marshall boya) (8) yatak odası boya renkleri (marshall boya) (7) yatak odası boya renkleri (marshall boya) (6) yatak odası boya renkleri (marshall boya) (5) yatak odası boya renkleri (marshall boya) (3) yatak odası boya renkleri (marshall boya) (2) yatak odası boya renkleri (marshall boya) (1)

Bir önceki yazımız olan 2013 Çocuk Odası Boya Renkleri (Marshall Boya) başlıklı makalemizde bebek odası renkleri, çocuk odaları için boya renkleri ve çocuk odası boya renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Replies to “2013 Yatak Odası Boya Renkleri (Marshall Boya)”

 1. Merahaba….
  Evimiz bitmek üzere cifkatli ve renk konusunda pek zevklerimiz uyusmuyor esimle.
  Bu yüzden sizden yardim istiyoruz.
  Mutfaktan oturma odasinda tas desenli kemer var, ve ayni kemerden salondan merdivenlere cikis ve bitisinde var.
  Ben yatakbodasini marshallin mor renginden boyatmak istiyorum fakat tavandada desenli küpesteler oldugu icin renkli olmasi gerekirmis. Her yeri mor olursa koyu olabilir diye düsünüyorum.duvarlarin yatak basliginin oldugu taraf ve tavani boyatsam komik dururmu.

  1. Sayın Meral Dalgıç,
   1) En güzel renk sizin ve eşinizin ortak rengidir. Yatak Odası sizin başbaşa kaldığınız evin tek mekanı olduğu için biraz daha aşk kokan renkler kullanmaya özen gösterin, Açık pembe veya mavi renkleri tercih edebilirsiniz. Eğer mutlaka mor bir yatak odası istiyorsanız duvarda leylak rengi gibi açık bir ton seçip, örneğin yastıklarda patlıcan moru kullanabilirsiniz.
   2) Renkler bir odanın atmosferini, ışığını, büyüklüğünü etkiler. Açık renkler yatak odasını daha ferah, daha aydınlık gösterecektir. Krem rengini; farklı tonlarıyla kullanarak yatak odanızın ne kadar dinlendirici ve aynı zamanda ne kadar tazeleyici göründüğünü göreceksiniz. Odanın tek düze görünmemesi için kontrast yaratacak koyu renk mobilya kullanabilirsiniz. Krem rengi ile boyanmış yatak odanızın duvarına asacağınız çok renkli bir tabloyla odaya renk katabilirsiniz. S

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir