2013 Sanat Halı Modelleri

Sanat halı modelleri,sanat halı  çeşitleri,   halı dizaynları,  modern şık halılar,  2013 sanat halı kreyasyonları

844695_EYFER_1

 

Sanat halı modelleri,bahar geldi evimizde temizlik zamanı  kışlık halıları kaldırıp.Yerine yazlık halıları  serme vakti.Biz hanımlar halı konusunda çok titiziz. Halı alırken ince eler sık dokuruz.Üzerinin tüy tutmama özelliği, kaç ilmekten yapıldığı, içinde naylon barındırmamasına sadece saf  yün olmasına dikkat ederiz. Günümüzde antibakteriyel halılar   en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Aldığımız halılar  evimizin her köşesinde  muhteşem görselliği ile ön planda olmalıdır. tertemiz görünüşü zerafeti ile  göz kamaştırmalıdır . Koltuk takımı,  perde,mobilyalarımızla  uyum içerisinde olmasına özen gösteririz. Biz dekorsaati.com olarak sizler için en şık modelleri  seçtik.İsterseniz seçtiğimiz modellere birde  bereber göz atalım ne dersiniz.

02_3D_Shaggy 844695_EYFER_1  sanat halı modelleriresim52 sanat-halı-2013-markiz_7  sanat-hali-modelleri-4 Sanat-Halı-Modelleri-7Sanat-HALI-Sanat-Silver-2013 saray-halı-7

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Peluş Halı Modelleri başlıklı makalemizde 2013 peluş halı modelleri, peluş halı modelleri ve fiyatları ve yeni sezon halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir